2737
2739

برا ابریزشه؟

برای حساسیت و کهیر اطفال چی خوله

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا ابریزشه؟ برای حساسیت و کهیر اطفال چی خوله

منم ۳۲ سالمه یک سال مبتلا به کهیر شدم 

دقیقا بخاطر عوارض برخی داروها اینگونه شدم 

ببین چی به بچت میدی کهیر میزنه 

منم ۳۲ سالمه یک سال مبتلا به کهیر شدم  دقیقا بخاطر عوارض برخی داروها اینگونه شدم  ببین چ ...

منم والا نفهمیدم

فک کنم به خاک حساسیت میده

اول صورتش بود قرمز شد و ورم کرد

دو روز بعدش تن و بدنش

الان صورتش خوب شده 

بدنش ولی هست و میخاره مدام

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
منم والا نفهمیدم فک کنم به خاک حساسیت میده اول صورتش بود قرمز شد و ورم کرد دو روز بعدش تن و بدنش ...

شیر میخوره.  

من اول ورم بدنی داشتم . بعد یهو قرمز شد صورت و منم از صورت شروع شد .یک ساله فقط دوس دارم بمیرم . آنقدر سختمه 

باید بررسی کنید ببینید بخاطر عوارض دارو . غذا شیر نبوده . 

ایشالاه خوب شه 

2738

بهترین مارک سیتریزین برای من که مال شرکت راموفارمین بود ولی اونم دیگه پیدا نمیشه برای شرکت رازک هم خوبه از اون سبزهاست یدونم مارک داره که میگن سیتریزین خارجیه اونم اسمش لتیزن هست من که دیگه سیتریزین خالی روم اثر نکرد دکتر گفت سیتریزین و فاموتیدین رو باهم بخور اونطوری اثر میکنه فعلا سه ساله که هرشب سیتریزین و فاموتیدین میخورم درمانم نشده

کهیر میزنی؟مال منم اونطوریه الان درست چهار ساله که کهیر میزنم دکتر گفت کهیرت بدون علته یعنی نه به غذ ...

اره یک ساله و نزدیک پریودی اوج میگیره 

مجردم خیلی ناراحتم تاثیر توی زندگی روزمره گذاشته . 

شما متاهلی 

و اینکه چه دکترهایی رفتی تا حالا چیا مصرف میکنی یا کردی

کهیر میزنی گلم .  چند سالتونه

آره گلم ۲۷سالمه کهیر برای من از یه شوک عصبی شروع شد متاهلم و بعد عروسیم بخاطر تنش های روزمره کهیر زدم ولی بعدش اصلا درمان نشدم به نظر من فعلا برو متخصص آلرژی من که دکتر داخلی رفتم پوست و مو هم رفتم داروها رو متخصص پوست بهم داد و رژیم غذایی بهم داد ولی متخصص آلرژی بهم گفت اصلا به غذا ربط نداره فقط نباید ناراحت بشی و اول از همه بهمگفت برو ورزش کن و روحیه خودتو بالا ببر

آره گلم ۲۷سالمه کهیر برای من از یه شوک عصبی شروع شد متاهلم و بعد عروسیم بخاطر تنش های روزمره کهیر زد ...

چند تا دکتر رفتم فدات شم . 

من خیلی ناراحتم خیلی .. 

2706