2733
2734
عنوان

تیکرمو نیگاااااا😍

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 57 پست

عززززیزم ایشالا هم خودت هم نینی سلامت باشین روز زایمانت.

خیلی شیرینه اون لحظه به به😍😍😍

حتما دعا کن برا خانومایی ک میخان نی نی دار بشن عزیزم لحظه زایمانت😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

انشاله بسلامتی بیاد بغلت عزیزم میشه علائم موقعیکه پریت عقب افتادرو بگی ممنونم واینکه ترشح لوسیونی یاهمون شیری داشتی و سیخ زدن زیر دل و پادردو ....

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تيكر منم نگا😩😩 طبيعي يا سزارين؟

صددر صد سزارین. یکشنبه ۳۸ هفته تمام☺

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
وای خانوم صورتی مبارکه عزیزم بسلامتی بغلش کنی گل پسرو🤲❤

قربانت 

ممنون😍

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
2731
عززززیزم ایشالا هم خودت هم نینی سلامت باشین روز زایمانت. خیلی شیرینه اون لحظه به به😍😍😍 حتما دعا ...

شمام بارداری عزیزم ؟؟؟ میشه علائمتونو بگی ممنون 

صددر صد سزارین. یکشنبه ۳۸ هفته تمام☺

اختياري؟؟ من با پولم نتونستم نامه براي سزارين بگيرم همه درست كار شدن واسم😒

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
لحظه ی زایمانت برا حاجت من لطفا دعا کن

چشم گلم اگ قابل باشم حتمااا😘

2740

من ۳ روز دیگ موعدمه سه روز بعد تخمک گذاریم علائمم شروع شد زیر دلمم همش تیرمیکشید الانم سه روزه تکرر ادرار گرگرفتگی بدن تیرکشیدن زیر دل سرگیجه از همه مهمتر ترشح سفید لوسیونی زیاد دارم سینه هام ماهای قبل پر میشد ولی اینماه ک علائم دارم سینه هام تغییر نکرده تروخدا کسی اینجوری بوده بگه ثواب میکنین اخه دسترسی ب دکتر ندارم ممنون خیرببینین 

به به مبارکه ان شا الله زیر سایه امام حسین تو چه ایامیم داره دنیا میاد این گل آقا

فداتشم ممنون ی دنیا😍😘

ان شالله راحت باشه عملت..

میگم اخرین سونو ک دادی چند هفته بودی و چند کیلو بود؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
هندونه دوس ندارممم..چاقاله موخامم😭

من گوجه سبز😐

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
عززززیزم ایشالا هم خودت هم نینی سلامت باشین روز زایمانت. خیلی شیرینه اون لحظه به به😍😍😍 حتما دعا ...

چشم گلم .من خودم خیلی منتظر بودم درک میکنم انتظارینی چی. حتما دعا میکنم براشون😘

2706