2737
2734
عنوان

تیکرمو نیگاااااا😍

704 بازدید | 57 پست

خدایا شکررررت❤ همین

محتاج دعاتونم😘 

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تبریییییییییک 

انشاالله سالم بپره بغلت😍😍

برای منم دعا کن

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2728
2740
حسابی بخواب ک دیگه خواب برات تعطیل میشه

الانشم خواب تعطیله . اصن راحت نمیتونم بخوابم☹

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
اخ عزیزم....😍😍 چقدر من حرص میخوردم از دست تو😂😂😂

حرص نخور  هندونه بخور😁

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 

😃عاخی این 4 روزو بگیر بخواب ک دیه خواب تعطیل 😆

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
اخ عزیزم....😍😍 چقدر من حرص میخوردم از دست تو😂😂😂

فداتشم ببخشی دیگ😜😍

2706