2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سلام من الان اومدم تاپیکت .... ببین من تو هوا پز تا حالا درست نکردم ولی مرغ سوخاری هام عالی میشه

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2728

مرغ میزارم با زردچوبه نمک فلفل و پیاز کامل میپزه جوری که له نشه ها اما میپزمش ... بعد که خنک شد توی سه کاسه جداگانه آرد سوخاری تخم مرغ آرد سفید میریزم اول مرغ ها رو دونه دونه تو آرد سفید بعد تخم مرغ بعد ارد سوخاری میغلتونم بعد توی روغن داغ که مرغ ها قوطه ور بشن قشنگ سرخ میکنم کنارش هم سیب زمینی و گوجه سرخ شده میزارم 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

عزیزم مرغ سوخاری رو اول با ا ادویه و نمک و اینا بزار بیس دقه بجوشه بعد درش بیار بزار از تو آب بزار آبش که خوب رفت اول بزنش تو تخم مرغ بعد آرد معمولی بعد باز تخم مرغ بعد آرد سوخاری و در روغن فراوان سرخ کن

2738
من میخوام مرغ کاملو بذارم

مرغ کامل میشه مرغ شکم پر ... مرغ سوخاری میشه تیکه تیکه سرخ کردن 

آره اشتباه نوشتم عزیزم ببخشید

اونو تو نت سرچ کن عزیزم تا حالا درست نکردم اما یه بار تو تلوزیون دیدم آشغال توی مرغ که خارج کردن و مرغ تمیز شد حسابی با سورنگ بهش ابلیمو تزریق کردن بعد توی شکمش فلفل دلمه یا سبزیجات معطر میذارن روی مرغم نمک و فلفل میمالن همین بعد میزارن تو فر ... بازم تو نت سرچ کن

ببین مرغتو با نمک و فلفل قشنگ ماساژ بده بذار بیست دقیقه بمونه بعد از اون دربیار تو شکمش فلفل دلمه ،جعفری و گشنیز ،برش لیمو ترش پر کن بعد با روغن زیتون کلش و قشنگ ماساژ بده چند جاشو با چاقو سوراخ کن و سیر اسلایس بذار توش .کل مرغ رو روغن زیتون بزن. بعد از چند دقیقه روش زعفرون آب شده بزن بذار تو فر . هر نیم ساعت هم مخلوط کره آب شده و زعفرون بزن روش. حرارت رو کم کن قشنگ مغز پخت بشه. اگه ازت آدرس پرسیدن اصلا تعجب نکن 😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706