2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خیلی سخته منم مامانمو از دست دادم، خیلی سخته، ولی باید با کار  روزمره خودت رو سرگرم کنی، اینجوری یکم یادت میره، من خودم اینجوریم وقتی تنهام خیلی فکر میکنم و ناراحتم اما وقتی ی کاری دارم یع درس میخونم حواسم پرت تر میشه

من پدر ومادرمو از دست دادم خیلی سخته هیچوقت فراموشم نمیشه ولی خدا صبروتحملشو میده ،باید بپذیری وراضی باشی ،روحشان شاد 

لبخند بزن،گاهی قوسی کوچک،معماری یک سازه را زیرورو می کند
2740
الهی بمیرم.خیلی سخته.خدا بهت صبر بده عزیزم.روح پدرتون هم قرین رحمت و آرامش

خدانکنه عزیزم کاش خودم می مردم این روز رو نمی دیدم ...خیلی سخته ان شاالله کسی مرگ عزیزشو نبینه 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
خیلی سخته منم مامانمو از دست دادم، خیلی سخته، ولی باید با کار  روزمره خودت رو سرگرم کنی، ا ...

اصلانمی تونم به کارای روز مره برسم داغونم ...دست به هر چی می برم صداش خنده هاش اخماش حرفاش توی گوشمه جلوی چشام میاد 

من پدر ومادرمو از دست دادم خیلی سخته هیچوقت فراموشم نمیشه ولی خدا صبروتحملشو میده ،باید بپذیری وراضی ...

خدا پدر و مادر شمارو هم بیامرزه واقعا باید خیلی صبور باشی خدا کمکمون کنه فقط 

من 5 ساله پدرمو از دست‌ دادم منم عین تو بودم خیلی برام سخت بود تا سالای اول کارم شده بود تنها بمونم تو خونه و زار بزنم هنوزم با نبودنش کنار نیومدم انگار یه چیزی رو گم کردم و هر لحظه منتظرشم😔

تا کسی اسم بابا میاره من ناخودآگاه بغضم میگیره هیچوقت فراموش نمیشه فقط حاله بدی رو که روزای اول داری و دیگه الان نداری اما تا اسمش میاد اشکت میریزه تا کسی میگه برای بابام کادو چی بگیرم واسه روز پدر اشکت میریزه

2706