2752
2734
من 5 ساله پدرمو از دست‌ دادم منم عین تو بودم خیلی برام سخت بود تا سالای اول کارم شده بود تنها بمونم ...

الهییییی😭😭😭😭😭خدا پدرشمارو هم بیامرزه خدا صبر بده 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا بیامرزه،روحش قرین آرامش داغ عزیز خیلی سخته، برادرمو یکساله ندیدم..... قران بخون براش

ممنون عزیزم ..از بچگیم از مواجهه شدن بامرگ عزیزانم می ترسیدم الان نمی تونم باهاش کنار بیام احساس پوچی می کنم 

عزیزم منم۵فروردین ٣ساله که پدرم اسمونی شده خیلی مهربون وخانواده دوست بود عاشق خانوادش بود بارفتنش خار وزارشدیم پشتمون شکست زندگیمون ولو شد مادرم روحیه اش داغون شدبرامون دنیا به اخر رسید تایکسال هرروز وشب گریشومیکردم هرشب خوابش میدیدم ولی بعداز سالگرداول خدابهمون صبربیشتری داد همیشه به یادشم وبراش صلوات وفاتحه میخونم چاره ای نداریم خب خواست خدابوده خودش افریده خودشم اسمونی کرده متعلق به اینجانیستیم 

مازبالاییمو بالامیرویم 

عزیزم اوناخوب بودن که الان جاشونم ازمابهتره ولی مابازماندگان برامون کناراومدن وپذیرفتن سخته خدابهت صبربده ودلت رو اروم کنه

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه 
ممنون عزیزم ..از بچگیم از مواجهه شدن بامرگ عزیزانم می ترسیدم الان نمی تونم باهاش کنار بیام احساس پوچ ...

درکت می کنم،منم با مرگ داداشم داغون شدم،

برای همه پیش میاد،

فقط می گم لحظه وصال به چشم زدنی میاد،همگی رفتنی هستیم

عزیزم منم۵فروردین ٣ساله که پدرم اسمونی شده خیلی مهربون وخانواده دوست بود عاشق خانوادش بود بارفتنش خا ...

خدا بیامرزه پدر بزرگوارتون رو ممنون از دل داریتون ...منم فقط این جمله ارامم می کنه که راه هممونه همه دیر یا زود رفتنی هستیم ..دوست دارم به زندگیم برگردم ولی نمی تونم فقط این دنیای مجازی یه کم مرهم دلم می شه 

درکت می کنم،منم با مرگ داداشم داغون شدم، برای همه پیش میاد، فقط می گم لحظه وصال به چشم زدنی میاد،ه ...

خدا صبرت بده  ...پارسال در تدارک روز پدر بودم چه ذوقی کردبراش پیرهن خریدم پیرهن رو بوسید وخیلی ازم تشکر کرد ...همین داره داغونم می کنه که امسال روز پدر چیکار کنم چطوری بدون وجودپدرم سر کنم 😔😔😔😔