2733
2734
دردش قابل تحمله؟چه طور ریلکس باشم؟؟؟؟؟؟؟؟
شیطان به انسان میگوید به پروردگارت کافر شو.زمانی که انسان کافر شد شیطان به وی میگوید وای بر تو که من سخت از عذاب پروردگار در هراسم.
اخی بسلامتی انشالله پسر گلت بیاد بغلت
تجربه ندارم فقط میتونم بهت بگم به خدا توکل کن وارامشتو حفظ کن
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خوب برو طبیعی

شوخی کردم

دعا زیاد بخون
من خودم طبیعی بع دنیا آوردم تو اون لحظات فقط و فقط دعا آرومم می کرد

دعای نادعلی و زیارت عاشورا و.... رو بخون

دعای فرج صلوات کمک خواستن از حضرت ابوالفضل و خانم فاطمه قشنگگگگگگگگگگگگگگگگگگ بهم آرامش داد و دردامو کم می کرد
Lilypie Maternity tickers
مرسی عزیزم.باورتون نمیشه بهش فکر میکنم تپش قلب میگیرم عرق میکنم
شیطان به انسان میگوید به پروردگارت کافر شو.زمانی که انسان کافر شد شیطان به وی میگوید وای بر تو که من سخت از عذاب پروردگار در هراسم.
2738
وای من که خیلی راحت بود. استرس نداره. یه ربعه تمومه. من که کلی تو اتاق خندیدم. اولا که بی حسی بودم و نفهمیدم کی بچه رو آوردن بیرون. مشغول عکاسی با همسرم و متخصص بیهوشیم بودم که یهو صدای بچه امو شنیدم. نه درد داشت نه هیچی. 4 ساعت بعد از عمل هم سر پا شدم و رفتم خودم بچه امو گرفتم آوردم تو اتاق خودم. از روز اول هم همه کارامو خودم کردم
بی خود ترس و استرس به خودت راه نده
عزیزم بسلامتی . اولاش که تا دو سه ساعت اصلا دردی نداری چون اثر دارو میمونه . بعدش هم تا چهار پنج روز من مرتب ژلوفن مصرف میکردم . آنقدر سریع بهبود پیدا میکنی که نمیدونی . شکم بند رو از روز مرخص شدنت فراموش نکن . باعث میشه شکمت به بخیه ها فشار نیاره و درد نگیرن .
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
2706