2733
2734
عنوان

استعفاء

1416 بازدید | 33 پست
افسردگی گرفتم

شاد نیستم و آرامش تو زندگیم ندارم

پسرم عصبی شده

از کارم خسته شدم

کارم دولتیه و قراردادی هستم

یکسالی می شه اومدیم تهران ولی اینجا نمی تونیم خونه بخریم همسرم می گه برگردیم جای قبلیمون و اونجا بخریم و از کارم استعفا بدم و بشینم خونه

می ترسم می ترسم پشیمون بشم

الان وضعیت روحیه خیلی خرابی دارم

خسته شدم از بس هر روز تو استرس زندگی کردم .. به خاطر بچم و به خاطر اینکه مادر شاغل هستم

شما جای من بودید و می دیدید که بچتون به حضورتون احتیاج داره و کم کم داره عصبی می شه چیکار می کردید ؟؟؟؟
همه بچه ها به حضور مادر نیاز دارن
ولی این دلیل نمیشه سر کار نری
چند وقت دیگه بچه ات بزرگ می شه میره دنبال کلاس و درس و مدرسه
تو هم باید خونه بشینی اشپزی کنی لباساشو بشوری و منتظر بمونی بیاد خونه
من بودم کارمو ول نمی کردم
همین چند سال اول سخته
من یه دختر 18 ماهه دارم از 5 ماهگیش برگشتم سرکار ساعات کارم طولانی بود خیلی مشکل داشتم اما یکماهه از کارقبلیم اومدم بیرون ونیمه وقت کار می کنم 8:30 تا 1 بعذاز ظهر حقوقم نصف شده ولی آرامش دارم مشکلات مالی هم فراوان دارم اما دیگه نمیخوام از بچم بزنم همینکه بعداز ظهر بغل هم میخوابیم خیلی می ارزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزا جون برو لینک زیر را بخوان انشاالله مشکل شما هم حل بشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=148781&PostID=13911880#13911880
کانال زیباترین برچسبهای دیواری کودکانه @nini_sticker را حتما ببینید تو تل گرام پیغام بذارید 09352458637
2728
می دونم که حیفه کارم اداره دولتیه قراردادی هستم ساعت کاریم 8 صبح تا دو و نیم هستش ولی خسته شدم دوست دارم چند سالی که تا بچه مدرسه بره پیشش باشم ولی قانون اجازه نمی ده تا بتونم حداقل یک سال مرخصی بدون حقوق بگیرم

ولی به خدا آرامش ندارم

می گم اگه سر کار نرم کلاس می رم استخر می رم باشگاه می رم به خودم می رسم به زندگیم می رسم البته اگه کس دیگه ای جای من بود به راحتی کنار می اومد ولی من عصبی شدم و افسرده تو این شرایط به استراحت نیاز دارم نمی دونم چیکار کنم

وقتی پسرم با زبون خودش می گه مامان پیشم بمون وقتی بعد از سه سال هنوز پشت سرم گریه می کنه

وقتی اطرافیان می گن بچمو ببرم روانپزشک چون عصبی شده

وقتی شش ماهش بود می خواستم برنگردم سرکار همه گفتن برو حیفه تا یکسالگی سخته و الان هم می گن اگه بره مدرسه دیگه راحته و مشکلم حله

نگید که کارم رو ادامه بدم

اخی عزیزم منم یه پسر سه و نیم ساله دارم.میدونم چی میگی .خودت باید تصمیم بگیری خودت شرایط زندگیتا بهتر میدونی اخه 8 تا 2.5 که چیزی نیست مگه پسرت ساعت چند بیدار میشه؟مهد میره؟
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
2740
من اوایل ازدواجم سر کا می رفتم یه خانومی بود که روزهای آخر کارش بود و می خواست بازنشسته بشه.به قدری پشیمون بود که چرا اون موقعی که باید کنار بچه هاش می بود(به خاطر کار و در امد) نمونده که هر وقت حرفشو می زد اشکش در میومد. همیشه احساس کم کاری داشت نسبت به بچه هاش و می گفت الان که به محبت و آغوششون نیاز دارم نمی تونم انتظار داشته باشم اونجوری که دوست دارم بهم عشق بورزن. به نظر من برای یک زن مادری کردن به همه چی اولویت داره. اصلا مادر = فداکاری
تو که شرایطت خوبه یعنی سه روز با خالش است .سه روز با باباش .شاید خودت از شاغل بودن خسته ای دوست داری تو خونه باشی ؟الان پسر من با اینکه تو خونه بودم هم لجباز و بد شده این اقتضای سنشه پسر من دوست داره همش با بچه ها باشه اونم بزرگتر از خودش کوچکترا قبول نداره میزندشون.
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
با وجود بچه خیلی سخت بچه من 4 سالش و میره مهدکودک ولی خودم خسته شدم می دونم خونه هم بمونم مشکلاتم بیشتر میشه هم از نظر مالی بهمون فشار میاد و هم تو خونه خسته میشم ولی از کارم هم خسته شدم اگر کارم نیمه وقت بود هیچ وقت از دست نمی دادمش