2733
2734
عزیزم منم چند روزه درد پریود تو کمرم دارم هفته ۳۰ هستم ۳۰ هفته و ۵ روز به پاهامم میزنه و دیروزم سونو ...

تست ان اس تی برای بررسی انقباضات رحمی هست که یه اعدادی نشون میده. دکتر می خواد ببینه آیا مشکل زایمان زودرس دارین یا نه. 

تست ان اس تی برای بررسی انقباضات رحمی هست که یه اعدادی نشون میده. دکتر می خواد ببینه آیا مشکل زایمان ...

خخخ چه زود ج دادین ۳ هفته گذشته اون تستم انجام دادم خیلی وقتع

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ چه زود ج دادین ۳ هفته گذشته اون تستم انجام دادم خیلی وقتع

سلام گلم. اینو برای اطلاع خانم هایی که بعدا وارد سایت میشن و بارداری اولشونه و تجربه ای ندارن نوشتم نه اینکه پاسخ شما رو داده باشم.به امید خدا که به سلامتی نی نی تون به دنیا بیاد و خوشبخت شه.
چون خیلی ها دنبال جواب سوال هان گفتم وقتی چیزی رو یاد گرفتم برای دیگران هم انتقال بدم. 

2731

من هفته ۳۱ هستم . دو روززززه خیییلی خیلی کمرم درد میکنه .اصلا نمیتونم بخوابم . با استراحتم خوب نمیشه.. دردش بالای باسنمه .مث التهاب میمونه . میترسم از زایمان زود رس . تو رو خدا استارتر عزیزم شمام اینطوری بودین و مشکی پیش نیومد؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...