2737
2734

سلام خانومهای باردار عزیز و مادرانی که وضع حمل کردین. من از هفته سی و یکم با وجود مصرف قرص جلوگیری از زایمان زودرس کمردرد بدی گرفتم که شبیه دردای پریودیم قبل از بارداری هست. تو این چند ماه این جور دردی نداشتم و تازه وارد ماه هشتم شدم. الان هفته سی و دومم و همچنان دردش داره بدتر میشه. استراحتم می کنم و فعالیت هام در حد معموله. دکتر بهم قرص داده و هنوز وقت سونوم فردا هست. کسی تجربه چنین دردهایی رو داره؟ تو هفته چندم بوده و آیا به موقع نی نی ش به دنیا اومده؟ تشکر از همکاریتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دارم روزی پنج شیش بار پرولوتون زدم ولی فایده نداشت الان ک بدترم شده دیگه چار و پنج صب میگیره امروز کله سحر رفتم زیر دوش آب گرم یکم آروم بشه دردش🙁

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2740
واقعا؟ هفته چند بودین؟ ترشحاتتون چه رنگی بود که استفاده کردین؟ همون دالاواگ؟؟

من از اول بارداریم ترشح زرد داشتم کم کم سبز شد تا الان البته بدون سوزش و خارش

چند دوره کلوتریمازول مصرف کردم میترونیدازول خوردم این آخرا هم ک دو بار شیاف کلیندامایسین استفاده کردم ازین سه تاییا ۷۰ تومن هر دفه پول دادم ولی هیچی ب هیچی😣 دکترمم گف خوب نمیشی هورمونیه اگه حارش داشتی استفاده کن ک منم خارش ندارم استفاده نکردم دیگه

من از اول بارداریم ترشح زرد داشتم کم کم سبز شد تا الان البته بدون سوزش و خارش چند دوره کلوتریمازول ...

من خودم‌گرفتم کلیندامایسین. دکتر نداده. کلوتریمازول داد اثر‌ نکرد. الان هفته ۳۳ هستم. من پماد واژینالشو گرفتم. خواستم ببینم ضرر نداشته باشه بارداری

من خودم‌گرفتم کلیندامایسین. دکتر نداده. کلوتریمازول داد اثر‌ نکرد. الان هفته ۳۳ هستم. من پماد واژینا ...

نه ضرر ک فک نمیکنم ولی تو م اگه مث منی خارش اینا نداری نزن ولش کن

2706