2733
2739
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919414 بازدید | 5014 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

<<<<<<<<<<< پیشنهادهای سفری نگین برای فصل گرما >>>>>>>>>>>>>

شما مجتمع گردشگری باری در ساحله دریاچه‌ی ارومیه رفتین ؟

فکر کنم خیلی باید جالب باشه .
اینم آدرسه سایتشون :
http://www.bari.ir/bari/fa/

من تبلیغشو دیدم ، برای شما هم میزارم .... اگه کسی رفته لطفا توضیحات بیشتری بده ...

=========================================

درباره باری

مجتمع گردشگری باری مجموعه‌ای اقامتی، درمانی، ورزشی، گردشگری، پذیرایی و فرهنگی است که در ساحل زیبا و کم‌نظیر دریاچه‌ی ارومیه، دومین دریاچه بزرگ نمک جهان، بنا نهاده شده است. این مجتمع در 40 کیلومتری جاده سلماس- ارومیه قرار دارد و از نظر آب و هوایی و مناظر طبیعی در یکی از بی‌بدیل‌ترین مناطق جغرافیایی کشور قرار گرفته است.

امکانات اقامتی:

- هتل پنج‌ستاره دنیز:

* انواع اتاق‌های سفید، سبز، آبی، صورتی، نارنجی و اتاق‌های ویژه با امکانات متفاوت
* تعداد اتاق‌ها: 200 اتاق
* حداکثر اتاق‌ها: هر اتاق 2 نفر با امکان افزایش 2 تخت دیگر

- واحدهای ساحلی:

* تعداد واحدها: 96 واحد آپارتمانی
* ظرفیت: هر واحد 2 نفر با امکان افزایش تخت

- ویلا با مالکیت زمانی
- ویلاهای اختصاصی

* مساحت شهرک ویلایی: 30 تا 300 متر مربع

امکانات تفریحی و ورزشی:

ورزش‌های آبی: انواع قایق‌های موتوری روباز و کابین‌دار، انواع اتوبوس و شناورهای دریایی، انواع قایق‌های پدالی، اسکی روی آب، دراگون بوت، کایاک، تورینگ، کانوپولو

مجموعه استخر: استخر آب شور و آب شیرین و سونای خشک و بخار و جکوزی‌

سوارکاری: اسب سواری تفریحی (با مربی)، پانسیون اسب و هم‌چنین آموزش سوارکاری

پلاژهای اختصاصی: پلاژهای شنی-نمکی مخصوص خانم‌ها و آقایان با امکانات تخت، سایه‌بان، دوش آب شیرین، لاکر، بوفه، ست لوازم دریاچه

تیراندازی (اسکیت تراپ) با هدف ثابت و متحرک، سالن‌ بیلیارد، امکانات دوچرخه‌سواری (برای کودکان و بزرگ‌سالان) در محوطه و در ساحل دریاچه، درشکه‌سواری، شترسواری در شن‌های ساحلی، بازی‌های کامپیوتری و پارک ساحلی کودکان

اینم چند تا عکس :

ufuqujqjamz1lh56euu.jpg fg7hkf3m0i804k3ea23h.jpg
r3fi27watnwcbsw3ib43.jpg pclrimky6bymu27y543f.jpg

شقایق عزیز ... اگه آب بازی رو دوست ندارین کلا سواحل ترکیه رو بی خیال شین ....

چرا مالزی نمیرین ؟ البته استانبول هم خوبه ...

من برای بعضی از دوستان آدرسه پاساژهای خوب استانبول رو صفحه های قبل گذاشته بودم...

صفحه 11 همین تاپیک

اسم چند تا هتله خوبه 4 ستاره تو تقسیم هم نوشتم ....فکر کنم هتله( TITANIC CITY تایتانیک سیتی ) 4 بود ... در هر صورت در صفحه 15 همین تاپیک نوشتم .

+++خانمی در صورت امکان پستهایی که توش چیز خاصی ننوشتی رو با علامت ضربدر گوشه پستت پاک کن .. ممنونم...
2728
من چند بار ارومیه رفتم ولی در مورد این مجتمع تفریحی تاحالا چیزی نشنیده بودم تو ارومیه یه قسمتی داره به نام بند ارومیه که شبیه دربند و درکه ماست و خیلی جای باصفا و خوش ابو هواییه اگه رفتین ارومیه حتما اینجا برین و ماهی قزل الا که از رودخونه همون بند صید میشه و خیلی خیلی تازه هست نوش جان کنید ...در ضمن دریاچه ارومیه هم خیلی زیباست البته همه جاش پره نمکه و نمکها به شکل کریستال تمام ساحلو در بر گرفتن ...
2740
نگین جون اینومیدونم که نمکهای ساحلی اونجا خاصیت طبی دارن و خیلیا میان از اون نمکا جمع میکنن و یا تو دریاچه شنا میکنن و از اون نمکها به بدنشون میمالن ولی نمیدونم این سنگای نمکو از اونجا میارن یا نه...ولی خود من وقتی چشمم یه اون نمکا میفتاد یه جورایی حالم میگرفت اخه نه اینکه تو دریای شمال و حتی خلیج فارس ادم دم ساجل خزه و سبزی میبینه ا ولی اینجا فقط نمکه و خیلی با دریاهای دیگه متفاوته ابشم اصلا موج نداره اگه هم داشته باشه موجهای میلیمتری داره
نمک چون یک ماده میکروب کشه،‌ استفاده از سنگ نمک در منزل یا داشتنش همراه خودتون انرزی های منفی رو دور میکنه...

این چیزیه که در مورد انواع سنگ نمک میدونم... خودم یکبار به یکی از مغازه های تزییناتی که رفته بودم،‌اون آقا بعد از خرید بهم یه سنگ نمک کوچیک داد...

در کل خیلی هارو دیدم که به این خاصیت نمک اعتقاد دارند.. توی چندتا کتاب هم خوندم که مثلا مثل اسفند که دود میکنید برای دور شدن بدی.. آب نمک هم همون کار رو میکنه!

ممنون عزیزم فعلا تورهای تابستونشون کامل در نیومده. کلا چندین جا زنگ زدم همه میگفتن بعدا زنگ بزن. ضمنا نمیدونم چرا تور ترکیبی کوش آداسی-استانبول انقدر کمه خیلی جاها که زنگ میزنم میگن نداریم
معرفی مکان جدید :

یه جای جدید هم پارسال کشف کرده بودم ولی امسال میخوام افتتاحش کنم :

دریاچه تفریحی تهران

k7hw8wse785usfykf8i.jpg

گویا آدرسشم اینه : اتوبان تهران قم - کیلومتر 18 بعد از عوارضی - کیلومتر 5 بعد از زیر گذر اتوبان (تقاطع رباط کریم ) به سمت حسن آباد.

البته میگن همچین سر راست هم نیست !

فکر کنم بهش فشا فویه ، هم میگن که اولین دریاچه تفریحی تهران است که دارای امکان ورزشهای آبی

منجمله:اسکی روی آب-بنانا-قایق موتوری و پارویی-جت اسکی و.... است.خوبی این فضا به خاطر این است که این

تفریحات برای زن و مرد آزاد گذاشته شده و شما میتوانید با خانواده بیاییید و همگی از امکانات اینجا لذت ببرید.در کنار

دریاچه یک رستوران کوچک و جمع و جور غذاهای سرد و گرم هم وجود دارد.

یه سری موتورهای صحرانوردی هم داره که میتونید اجاره کنین . خیالتان راحت که سواری با آنها اصلا سخت نیست و

هرکسی میتواند یک دور با آنها حالی کند اساسی....من تجربه سوار شدن آنها را در جایی دگر داشتم که تجربه

کمنظیر و کیف آلودی بود.فقط کمی نشیمن گاه آدم داغون میشود که آن هم خیالی نیست

2cj7aw8xgevefzaqrq.jpg
سلام خانما من تصمیم دارم با همسری برم انتالیا 1300000 میتونیم برا بلیط هزیننه کنیم چه توری؟ کدوم هتلها رو که 5 ستاره باشن پیشنهاد میکنید؟شرکتهای خوب رو بهم معرفی کنید
قرارمان فصل انگور....شراب که شد بیا.... تو جام بیاور و من جان.....جام را پر از جان کن...هراسی نیست تو خوش باش همین مرا کافیست