2733
2734

یه ماهه اشنا شدیم ازهم خیلی خوشمون میاد

این اقا یه دوستی داره ک چندساله باهمن ،یه بارم باهاش اشنام کرد هم دانشگاهی ایم 

بعد این دوستش از دیروز تو دانشگاه هرجا میرم هست ،

زللل میزنه تو چشمام دنبالم میاد

نه سلامی نه علیکی،هیچی ،اناظار داشتم منو میبینه بیاد سلام علیک کنه

فقط زلللل میزنه تو چشمم ،بدجورا،ینی نگاهشو برنمیداره اصلا

هرجای دانشگاه میرم میبینم زیرنظرم داره یا پشتمه یا داره از کنارم رد میشه

اونم تنها نه،با دو سه تا پسردیگ

چرا اینجوری میکنه؟دنبال اتوعه ازم؟بدش میاد؟یا چی

نمیفهمم

انقد ضایع رفتارکرده همه فهمیدن 

خیرسرشم ترم اخره ترم اولی نیستن بگیم خزبازی و جوگیریه

به دوس پسرم فقط گفتم ک اینا خبردارن باهمیم،گفت نه گفتم دوروبریای اون همش تو دانشگاه نزدیکمن گفتم شاید تو گفتی حواسشون باشه گفت نه من هیچوقت همچین چیزی‌نمیگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مراقب خودت باش جایی تنها نمون ازپسرای وحشی همه چی بر میاد جایی ام نگات کرد توام پررو تر بگو بله کاری ...

اخه رفتاراشو نمیفهمم ینی چی

تازه رفته دیروز به دوس پسرم گفته ک اره این رد شد یکی بهش تیکه انداخت،من بهش گفتم به این تیکه ننداز این با یکیه ک اگر‌بفهمه تیکه انداخته بهش پاره ای

درحالی ک من یادم نمیاد کسی تیکه انداخته باشه

2740
اخه رفتاراشو نمیفهمم ینی چی تازه رفته دیروز به دوس پسرم گفته ک اره این رد شد یکی بهش تیکه انداخت،من ...

به نظرم با دوست پسرت کات خیلی بهتره چون دوستش انگار میخواد برات حرف درست کنه قبل از اینکه به ناحق پشت سرت حرف درست کنه بکش کنار

پسرا تو‌محیط دانشگاه همینن بفهمن یه دختر پا میده تا ابروش نبرن ولش نمیکنن عوضیا 

حالا من خوبه همون ترم ازدواج کردم با یکی تو همون دانشگاه ولی خب اکه نمیگفتم زن وشوهریم اذیت میکردند 

مطمئن باش گفته، اون اقا هم تو.رو واقعا میخواست به دوستش نمیگفت معلوم نیس چی درباره دوستیتون بهش گفته ...

با دوستش تو دانشگاه اشنا شدیم ،داشتیم برمیگشتیم با هم دیدتمون و این شد ک اشنا شدیم

نمیدونم واقعا،گردن هم نمیگیره ک بهش گفته 

میگ فقط این میدونه بقبه نمیدونن

پسرا تو‌محیط دانشگاه همینن بفهمن یه دختر پا میده تا ابروش نبرن ولش نمیکنن عوضیا  حالا من خوبه ...

اخه ما قرار بود به کسی نگیم کلا

این فقط فهمید ،چون رفیق صمیمیش بود

حالا حس‌میکنم این به همه گفته

ولی دوس پسرم میگ این ازاون بچه ها نیست ،به کسی نمیگ

2706