2733
2739
عنوان

روانپزشک گفت دخترم طیف اوتیسمه

5955 بازدید | 107 پست

سه سال و نه ماهشه .کامل حرف نمیزنه ولی همه چی درخاست میکنه. مثلا میگه مامان پلو .مامان بریم بیرون .مامان بیا خونه ی خاله. مامان بیا بازی

وقتی واسه خودش قصه میگه خوب حرف میزنه.

تماس چشمی داره به صدا برمیگرده .با بچه ها دوست داره بازی کنه .ارتباطش خوبه

یک سال پیش هم رنگ و اشکال هندسی و  اعداد و شمردن و خوندن اعداد یاد گرفت یه ده پونزده تایی کلمه هم میخونه

مفاهیم مثل بالا پایین چپ راست کثیف تمیز بلده 

ولی چون کامل حرف نمیزنه وقتی هیجان زده میشه دستاشو به هم فشار میده و گاهی مدت چند ثانیه به دستاش نگاه میکنه

گزارش دهی نداره مثلا بره مهد هیچی واسم تعریف نمیکنه فقط من بپرسم تو یک دو کلمه جواب میده 

گاهی جمله های مارو تکرار میکنه که فکر میکردم چون دیر حرف زده اینکارو میکنه که بیشتر یاد بگیره دیر هم راه افتاد

حالا دکتر روانپزشک که دکتر خوبی هم هست گفت طیف اوتیسم هست به همین راحتی بیچاره شدم   

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 

نه عزيزم اميدت به خدا باشه چيزي نيست

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کابوسی که از بچگی داشتم این بود که بچم مشکل دار باشه .تو حاملگی همش از اوتیسم میترسیدم 

چطور از چیزی که میترسیدم سرم اومد

کلا تو زندگی از هرچی ترسیدم سرم اومد لعنت به من

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 
2742

من فکر میکنم روانپزشکه اوتیسم داره🙄🙄🙄 نه دخترت

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بنظرم چرت گفته چرررت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

طیف اتیسم چیه؟اینا همش برچسبه.

ادیسون هم معلمش گفت کودنه ولی چی شد؟

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

دخترتون طیف خفیفه نگران نباش ببرش کاردرمانی و گفتاردرمانی اوکی میشه پسر منم هست نگران نباش اتیسم درد بی درمان نیست با توانبخشی راه میوفته

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2706