2752
2734
عنوان

روانپزشک گفت دخترم طیف اوتیسمه

| مشاهده متن کامل بحث + 5988 بازدید | 107 پست

عزیزم به یک دکتر اکتفا نکن حتما چندتا دکتر دیگه هم ببر

یه نکته دیگه اینکه اگرر دخترت هم اوتیسم باشه معلومه خیلی خفیفه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم روانپزشک عوض کن چند جای دیگه برو. به حرف یک نفر اعتماد‌ نکن. من اون هفتع بهم گفتن توده دارم باید برم عمل . رفتم ازمایشامو به یه دکتر دیگه نشون دادم گفتن اصلا به عمل احتیاج ندارم .

بنظر من دخترت طیف اوتیسم نیس 

گزارش دهی هم نرماله از به بچه نمیسه توقع داست کل روز و‌تعریف کنه

پسر منم تعریف نمیکنه خودمم بگم دوسه تا کلمه جواب میدن

فقط برا حرف زدنش اگه نگرانی ببر گفتار درمانی

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

به نظرم یه روانشناس ببر زیاد شبیه اوتیسم نیس.

درخواست هاش چجوریه من میگه یا اسمشو؟مثلا بچه های اوتیسم نمیگن به من آب بده میگن به زهرا اب بده اسمشون میگن

واکنشش به تغییر چیه؟یکنواختی دوس داره؟تکرار کاری داره؟

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

طیف اوتیسم خیلی خفیفه‌و درجات کم و زیاد داره و‌تقریبا بچه مثل بچه های عادیه . پسر منم طیف اوتیسمه الان ۱۳ سالشه و کسی متوجه نمیشه بقیه میگن خیلی محجوبه ولی در واقع طیفه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706