2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1963482 بازدید | 86517 پست

سلام. از همه ممنونم بابت پیامای  تبریک و انرژی مثبتتون ❤️❤️❤️❤️❤️😘

کارهای دیروز 

کالریم رو 1300 ببندم ✅

اتاق پسرم تمیز کنم ✅

آشپزخونه رییییخته. تمیز کنم ✅

شام خمیر درست کنم. پیتزا بپزم ✅

گاز و کنار گاز داااغونه تمیز کنم ✅

لباس خشک ها جمع بشه و تا زده بشه✅

لباس بشورم و پهن کنم. 2 بار ✅

حموم برم ✅

نمازام بخونم ❌

اتاقم مرتب بشه ✅

پذیرایی مرتب بشه ✅

ظرفا رو بشورم ✅

ابچکون خلوت بشه ✅

نهار فردای همسرم رو درست کنم ✅

آب هندونه بگیرم ❌

امروزم

صبح بیدار شدم. رفتم داروخونه   داروها رو گرفتم 

رفتم خونه ی مامان بزرگم بهش سر زدم. نهارم اونجا بودم 

رفتم به بابام سر زدم 

به مغازه سر زدم 

دو سه جا خرید داشتم انجام دادم 

برا پسرم دوباره پیتزا درست کردم امشبم   دوباره خمیر کردم تند تند... 

کوکو سبزی برا شام همسرم درست کردم 

سبزی خوردن شستم 

هیچ کار خاصی نکردم دیگه 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
امروز صبح نماز صبحم اول وقت نشد متاسفانه تصمیم دارم که صبحا یه نیم ساعت قبل اذان و بین الطلوعین بید ...

این مشکل منم هست البته من مسئله ام این تا پا میشم دخترم نمی ذاره به اجبار می شینم گوشی به دست.حالا نمی گم صد در صد به ایده آلم برسم‌ولی حداقل بهش نزدیک بشم.

ولی امروز ساک که می بستم راضی بودم درست وبه اندازه وسیله برداشتم خونه هم موقع اومدن مون مرتب بود.

با اینکه بنا بر استراحت ولی سر ووضع ام مرتبه .نمازام نخنوندم گچ بینی ام باز کنم قضاهاشم می خونم.

شادی صدام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام تا دیروز عصر کار خاصی نکردم همسر اومد رفتیم فروشگاه گوشت چرخ کرده گرفتم بسته‌بندی کردم گوشت گوس ...

تولدتون مبارک 

ما هم یه روزه تولدامون 

من 34.اون 42. میشیم ابان ماه   

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلام همگی  ما دیروز برا پسرم گهواره گرفتیم نگم براتون ک چقدر راحت شدم عین بچه ها براش ذوق میکن ...

مبارکه گهواره   راحتیت داءمی. دوستم 👌

2731

سلام شبتون بخیر

امروز صبح بیدار شدم وسایل علی جون اماده کردم، شلوار فرمش رو همین هفته پیش پاره کرد، سر زانوش سوراخ شد🤐😁. دیگه واسه دو هفته ارزش نداشت برم دوباره فرم بگیرم، این شد که زدیم به اون در و کلا با لباس غیر فرم می‌ره مدرسه.

رفتن مدرسه ،منم حاضر شدم یکم خوراکی و میوه برداشتم رفتم سرکار.

یکم شلوغ بودم، فردا بازرس میاد، یکم درگیر بررسی و چک کردن همه ی موارد شدیم.

رسیدم خونه، نهار خوردیم و خوابیدیم

بیدار شدم یکم سریال دیدم و چایی خوردم

خونه از مهمونی روز جمعه ترکیبده بود و این چند شب هم بیرون بودیم نشد مرتبش کنم

از اتاق خودم فعلا شروع کردم

گردگیری کردم و جارو زدم

لباسشویی روشن کردم

نیم ساعتی با مامانم تلفنی حرف زدم و اهم اخبار رو تبادل کردیم

بقیه خونه مونده

شام داریم خوشبختانه

برم بقیه رو انجام بدم باز میام گزارش میدم

این مشکل منم هست البته من مسئله ام این تا پا میشم دخترم نمی ذاره به اجبار می شینم گوشی به دست.حالا ن ...

عمل بینیت مبارکه  

اگر دوست داشتی عکسشو بفرست ببینیم  

ده برابر شده حجم کارم کلا یه ادم دیگه شدم حتی حوصله تایپ کردن رو هم ندارم

سلام خوبین😘😍

چه خوب که از خودتون خبر دادین نگران و دلتنگتون بودم، همیشه کاراتون زیاد بود ولی بازم اینجا میومدین واسه همین نبودنتون نگرانم کرد.خدا رو شکر که سلامت هستین.

خدا قوت،زیاد بودن کارتون یعنی اینکه مثل همیشه موفق شدین✌️💪👌🤩🌹

همیشه سلامت و تندرست باشین و موفقیتهاتون روز افزون ان شاءالله🤲🤲

هروقت فرصت شد بازم بیاین🥰

سلام تا دیروز عصر کار خاصی نکردم همسر اومد رفتیم فروشگاه گوشت چرخ کرده گرفتم بسته‌بندی کردم گوشت گوس ...

تولدتون مبارک،همیشه خوشبخت باشین و به تک تک آرزوهاتون برسین ان شاءالله🤲😘😘🌹🌹🌹🌹🌹

سلام سلام صبح زیباتون بخیر😊 از امروز میخوام به جمعتون ملحق شم.اگه اجازه بدین. اولین تصمیم امروزم ...

سلام خوش اومدین زهراخانم🌹🌹ان شاءالله که با ما بمونید🤗

منم خدیجه هستم،۴۰سالگیم داره نفسای آخرشو میکشه😅

خانه دارم.چهارتا بچه دارم اول دوقلو پسر ۲۱ساله،بعدی پسر ۱۶ساله و آخری دختر ۶ساله

2706