2737
2739
عنوان

مــادر کـافــی باشــیم

| مشاهده متن کامل بحث + 775257 بازدید | 7348 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم مامان پرنیا 18 ماهه هستم. از وقتی پرنیا به دنیا اومد با کتابای مختلف جواب خیلی از سؤالاتمو گرفتم و پرنیا خیلی دختر خوبیه و شیطنتای معمولو داره ولی نه بیش از حد و منم با کمک کتابا و مقاله هایی که میخونم تا حدودی میدونم که باید انتظار چه چیزایی رو ازش داشته باشم و این باعث میشه کمتر عصبی بشم. من چون پنجشنبه کنکور دارم، از بعدش حتما میام و از پستاتون استفاده میکنم. خوشحالم که به این تاپیک خیلی خوب برخوردم و از مسیحای عزیز ممنونم.
مسئولیت همه اتفاق های زندگیم برعهده خودمه :)
دوستان از گل بهتر

عذر میخوام کمی درگیر بوذم .

من 2 تا پیشنهاد دارم :

1- هر هفته یک موضوع رو ** از روز جمعه ** مشخص کنیم و شنبه تا 5 شنبه راجع بهش هر کس هر مطلبی داشت بنویسه . مقاله ... نقل قول از کتاب ... تجربه ی شخصی و... منتهی با ذکر منبع

2- کتاب های تربیتی کودک رو طبقه بندی کنیم و هر کس هر نکته ایش که جالب بود رو در صورت داشتن فرصت بنویسه و یا رفرنس بده * با ذکر شماره صفحه * که مثلا مشکل فلان شخص رو تو فلان کتاب نوشته صفحه ی فلان و اگر تونست که تایپ کنه چه بهتر

نظر شما چیه؟
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
2731
ضمنا : برای اینکه مطالب تاپیک همه مفید و قابل استناد باشه در هر حالی آخر هر هفته تمام پست های اسپم پاک میشه .

خیلی خیلی خیلی خیلی لطف میکنید اگر تشکر هاتون رو در این تاپیک بنویسید :

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=82168&postID=3813693#3813693

هر کس از هر کس دیگه ای چه در این تاپیک چه تاپیک تلویزیون خواست تشکر کنه لطف کنه در آدرس بالا بنویسه چون حیفه پست های تشکر که اینهمه موج مثبت داره پاک بشه :)

**

در رابطه با مسائل روحی و تربیتی یک سری چیزها هست که در بازی مطرح میشه و مربوط به بازی درمانیه خیلی خیلی ممنون میشم که هر آنچه راجع به بازی و خلاقیت و آموزشه در همون تاپیک تلوویزیون مطرح بشه

امیدوارم روزی نی نی سایت به بهترین شکل منظم و طبقه بندی شه
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
سلام مسیحا من ساحل هستم و یه دختر 3 سال و 3 ماهه دارم . مترجم و مدرس زبانم دخترم تازه داره مهد میره زیاد نه اما مشکلایی دارم. کتاب زیاد خوندم مقاله و مطلبهای اینترنتی هم زیاد خوندم و همرو اینجا میذارم. مسیحا جان به مطلبهات معرفی سایتهای زبان اصلی تربیتی رو هم اضافه کن درسته انگلیسیه اما خیلی مطالب خوبی داره منم وقت کردم متن ترجمه شدرو میذارم حتما. مشکل من با هیوا خانومم فقط بازی کردن بیش از حدشه با من . مسیحا اگه مطالبی رو که در این رابطه گفتم منتقل کنی به این صفحه ممنون میشم چون فکر کنم جواب سوال خیلی از ماماناست. مرسی
ساحل عزیزم

درود بر تو .... اول اینکه مثل اینکه ایمیل های من بهت نمیر سه متاسفانه چون برای خانم مهنا هم تقویم ها رو میخواستم بفرستم نمیره نمیدونم چرا .

دوم اینکه نی نی سایت ضعف های زیادی داره یکیش اینه که موسس تاپیک اختیار جابجایی پست ها رو نداره اگر بخوام چیزی رو جابجا کنم به اسم من ثبت میشه نه به اسم تو . اگر زحمتی نیست خودت کپی پیستش کن که با اسم خودت باشه

ملودی جان منم فکر میکنم پیشنهاد اول بهتره . منتظر نظر دوستان هستم .

امروز دوشنبه است تا جمعه فرصت فکر کردن داشته باشیم. روز جمعه طبق بیشترین نظر موضوع رو انتخاب میکنیم و بی حساب پیش از شنبه شروع میکنیم . لطفا نظراتتون رو راجع به موضوع ها بگید تا دسته بندیشون کنیم و منظم پیش بریم
2740
ساحل جان طاها هم فقط با من بازی میکنه تو خونه. مگه اشکالی داره؟ خب کس دیگه ای نیست چکار کنه بچه!
البته من گاهی از این خسته و کلافه میشم اما چاره ای نیست. الان که روزها میبرمش پارک خیلی بهتر شده. نشونش هم اینه که من الان اینجام و طاها داره بازی میکنه!
مسیحا جان منم با پیشنهاد شما موافقم
به نظر من چند تا کتاب هم به همدیگه معرفی کنیم که اولی کاری روند کار یکم منظم تر باشه
من کتاب مادر کافی رو خوندم و همین طور کتاب تربیت بدون فریاد

به نظرم هر دوش کتابای خوبی هستن
سلام مسیحای عزیز
من با پسر 16 ماهم این مشکلاتو دارم
اول اینکه چطور میشه در مهمونی کنترلش کرد تا به همه چیز دست نزنه و زندگی مردمو بهم نریزه
دوم اینکه چی کار کنم تو لباس پوشیدن اینقدر گریه نکنه
سوم اینکه تنها گذاشتنش تو اتاق موثرتره یا خودم برم تو اتاق و در رو ببندم اصلا چطوری تنبیه اش کنم
ممنون از تاپیک خوبت
2706