2737
2739
عنوان

مــادر کـافــی باشــیم

| مشاهده متن کامل بحث + 775256 بازدید | 7348 پست
سلامممممممممم...به به به...خداروشکر جمع همه جمعه...مونی جونمم که اینجاست....مسیحا جون درسته واست غریبه ام ولی خواننده خاموش تاپیکاتم.....حکیمه جون خداروشکر کهبرگشتی....
خب...دختر من19ماهشه....اولین کارسختی که الان به ذهنم میرسه مطرح کنم جدا کردن جای خوابش ازماست...کممککککک
سلام
ممنونم دوست عزیزم از این تایپیک خوب و مفید ، من یک پسر 28 ماهه و یک دختر 4 ماهه دارم
با پسرم خیلی زیاد مشکل دارم ، امیدوارم با کمک و تجربیات یکدیگر بتونیم فرشته های کو چو لومونو خوب تربیت کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من هم مشکل مامان جوجو رو دارم دخترم 2 سال و 2 ماهشه موقع لباس پوشیدن بازیش میگیره لباساشو برمیداره فرار میکنه هر تیکه ازلباساش رو یه ربع طول میکشه بپوشه
وابستگیش هم خیلی زیاده یعنی اگه بیدار باشه هیچ کاری نباید بکنم برم کنارش بازی کنم کتاب بخونم ...خودش اصلا تنهایی بازی نمیکنه حتی دستشویی هم نمیذاره برم
اگه برم توی آشپزخونه میاد میگه بغلم کن من هم ببینم چیکار میکنی
مسیحای عزیز ممنون از تاپیکت
اتفاقا این عنوان یک کتابه بعنوان مادرکافی که کتاب بسیار خوبیه
اگرچه بی توجهی و بی اعتنایی به گریه کودک برخلاف غریزه قدرتمند مادری بوده و برای او امر دشواری است ولی باید بدانید مادرانی که به موقع توجه نشان می دند و به جا بی اعننایی می کنند چه در مقابل گریه و چه در برابر سایر رفتارهای ناخواسته کودکان مادرانی هستند که هم به خود و هم به فرزندشان احترام می گذارند . من ( مترجم ) مادرانی را که بدون اضطراب با رفتار ناخواسته بچه ها روبرو می شوند ونقش های مادری همسری و اجتماعی خود را بدرستی ایفا می کنند مادر کافی می نامم
2731
2738
گل رز جان
من نفهمیدم منظورت چیه؟؟؟وقتی بچه مشکل نداره چرا باید پیش دکتر مشاور ببریم......بنظر من مشاوره مال زمانیه که ما نمی دونیم در مشکل بوجود اومده چیکار کنیم....درغیر اینصورت کتابها می توننن بهترین مشاور ها باشن....
2706