2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فکر این ک دارن شکممو پاره میکنن😓

وای نه

بهترین حس دنیارو از دست نده

لحظه دنیا اومدنش ک وقتی دکتر میگه سلام کوچولو خوش اومدی

اون لحظه هارو از دست نده

وای یادم افتاد خیلی خوب بود خخخخخخیلی

بعدش صدای گریش میاد بعدش میارنش پیشت 

خیلی خوبه خیییییلی

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2740
وای نه بهترین حس دنیارو از دست نده لحظه دنیا اومدنش ک وقتی دکتر میگه سلام کوچولو خوش اومدی اون لح ...

اخی😍😍😍میشه بیشتر برام توضیح بدی چکار میکنن چیزی بهم وصل میکنن؟هیچی نمیبینم درسته؟همسرمو میزارن بیاد کنارم؟

دردی چیزی حس نکردی راستی میزارن همسرمونم بیاد داخل؟

نمیزارن

نه درد نداشت

ولی تا بی حسی زدن من نیم تنه بالام بی اختیار میلرزید و دستام میرفت بالا میخورد رو جام تا ۴۵ دقیقه بعد عمل هم ادامه داشت خودشون اصطلاح خاصی میگفتن قرص زیر زبونی و امپول هم تو سرمم زدن موقع عمل فایده نداشت نوک انگشتام کبود شده بود اه یادم اومد 😟

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

واسه من بی حسی بود وحشتناک استرس داشتم ولی پرستار بهم آرامبخش زد خیلی خوب بود ولی بعد از عمل یک روز کامل به هیچ عنوان نباید سرتو بلند کنی یا به اطراف بچرخی صاف باید بخوابی و اگرنه سردرد وحشتناک  می گیری خوابیده شیر دادن به دخترم واسه منی که تجربه نداشتم خیلی خیلی سخت بود

اخی😍😍😍میشه بیشتر برام توضیح بدی چکار میکنن چیزی بهم وصل میکنن؟هیچی نمیبینم درسته؟همسرمو میزارن بی ...

نه نمیذارن بیاد

فقط ۱پرده می کشن تو اصلا دیگه چیزی حس نمی کنی درد نمی کشی 

فقط قلبت تند تتد میزنه

فقط سوند وصل می کنن ک اونم باز هیچی متوجه نمیشی خیلی راحته

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
نه نمیذارن بیاد فقط ۱پرده می کشن تو اصلا دیگه چیزی حس نمی کنی درد نمی کشی  فقط قلبت تند تتد م ...

بعدش خونریزی شدید کردی بعد از عملت؟خونریزی واژینال منظورمه تا چند روز ادامه داشت اخه راجب اینم خیلی شنیدم

نه نمیذارن بیاد فقط ۱پرده می کشن تو اصلا دیگه چیزی حس نمی کنی درد نمی کشی  فقط قلبت تند تتد م ...

اخه دیدم اجازه میدن بیان داخل😞هیچکس نمیاد باهات حرف بزنه سرگرمت کنه ینی ک فک نکنی ب چیزی؟

2706