2737
2739
عنوان

چجوری تولد رفتن رو بپیچونم؟😂

613 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها.ما یه برادر شوهر داریم خیلی خیلی خسیس😂 ما که به دار شدیم، اونا که زودتر از ما هم ازدواج کرده بودن و بچه نداشتن سریع دست به کار شدن و بچه دار شدن.الان بچه هامون 6 ماه با هم اختلاف سنی دارن.

اولین سال عید شد و عیدی به دخترم ندادن.اون موقع زنش حامله بود.توجیهشونم این بود که ندیدیمتون که عیدی بدیم؟چون ما سفر بودیم.بعد از عید هم دیدنمون ولی عیدی ندادن منم میخوام امسال ندم عیدی به دخترش.برای تولد یکسالگی دخترم هم نه اونا و نه هیچ کسیو دعوت نکردیم.همه هدیه شون رو قرستادن و اونا هیچ.حالا اونور سال تولد دخترشه، اگر جشن بگیرن چجوری بپیچونم که نریم که هدیه نباید بدم به این آدم خسیس.

نظر خودم اینه که اون روز خودمو بزنم به مریضی😂 یا بگم شوهر تا دیر موقع سر کاره؟یا بگم دخملکم سرماخورده😬

خدایا پشت و پناهمون باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه میدونی چه تاریخی هست واسه خانوادتو دعوت کن 😁

خانوادم یه شهر دیگه هستن.حتی فکر کردم برم تهران پیش مامانم اینا ولی چند روز بعدش تولد شوهرمه و میخوام براش تولد بگیرم.البته کلا تولدامون سه نفرست.دعوت نمیکنم کسیو.

خدایا پشت و پناهمون باش

بابا این کارا چیه یک ماه مونده به عید به همچین چیزایی فکر میکنی 

هر کسی هر کاری میکنه شعور خودشو نشون میده 

اونارو ول کن تو عید و برا تولدش بهترین چیزو ببر که خجالت بکشن 

اگر من جات بودم همیکارو میکردم 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 

مگه عیدی دادن و کادو تولد وظیفه است ؟ مگه عیدی رو به روشون آوردی که توجیه کردن ؟! 

هر کی دلش بخواد میده . 

به نظر میرسه خیلی همه رو زیر ذره بین میبری و توقع داری ازشون . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
2740

تورو خدا نگید مارو دیدن بچه اوردن شاید مشکلی داشتن و به شما نمیگفتن 

من از وقتی عروسی کردم در حال اقدامم جاریم بعد من عروسی کرد و بارداره.....

دوست ندارم اگه من باردار بشم اونا بگن مارو دید حسودی کرد

چون من مشکل دارم تا حالا باردار نشدم نه از روی حسادت 

عزیزم شما هم یه درصد احتمال بده مشکل داشتن که باردار نشدن و نمیخواستن مشکلشون رو جار بزنن

در رابطه با کادو هم هرطوری برخورد کردن برخورد کنید

بابا این کارا چیه یک ماه مونده به عید به همچین چیزایی فکر میکنی  هر کسی هر کاری میکنه شعور خود ...

نه فکر نکنم بفهمن.خجالتم نمیکشن.اخه وضع مالیشون از ما سه چهار برابر بهتره

خدایا پشت و پناهمون باش
مگه عیدی دادن و کادو تولد وظیفه است ؟ مگه عیدی رو به روشون آوردی که توجیه کردن ؟!  هر کی دلش ب ...

باه شوهرم به روشون آورد با حالت شوخی.گفت به دخترم عیدی نمیدی؟اونا هم لبخند زدن فقط

خدایا پشت و پناهمون باش
خانوادم یه شهر دیگه هستن.حتی فکر کردم برم تهران پیش مامانم اینا ولی چند روز بعدش تولد شوهرمه و میخوا ...

خب شما که کسیو دعوت نمیکنی بزو تهران بعدم شوهرتون ببرین رستوران سوپرایزش کن ی تنوعی هم هست😁

خب شما که کسیو دعوت نمیکنی بزو تهران بعدم شوهرتون ببرین رستوران سوپرایزش کن ی تنوعی هم هست😁

شوهرم سر کار میره نمیتونه این همه مرخصی بگیره وگرنه همین کارو میکردم

خدایا پشت و پناهمون باش
2706