2733
2734
عنوان

تقویم دیواری سال 1389 کوچولوی شما

10491 بازدید | 2 پست
با سلام

امسال هم مثل دو سال گذشته تقویم دیواری آنیسا رو تقدیمتون میکنم.

فایل طراحی شده این تقویم رو بدون عکس آنیسا برای دانلود در سایت rapidshare گذاشتم تا بتونید بعد از دریافت فایل عکسهای عزیزانتونو توش قرار بدید.
برای دریافت اول وارد سایت http://www.anisasite.com بشید و از منوی سمت چپ گزینه تقویم آنیسا رو انتخاب کنید. (برای سایر فایلها بد نیست قسمت سرگرمی هم ببینید)
این تقویم 4 برگ که هر برگ برای یک فصل میباشد با دو فرمت TIFF و PNG در سایت قرار دادم. طراحی مناسب
برای سایز A3 هست (البته سایز A4 هم میشه ولی کوچیکتره). اگه اینترنت پر سرعت دارید حتما فایل TIFF رو بگیرید چون برای چاپ یا پرینت بهتر میشه.
تقویم این فایل از تقویم آقای غیاث آبادی استخراج شده. بر اساس تقویمهای غیر دولتی به دلیل اشتباه در اعلام عید فطر یک روز جابجایی در روزهای ماههای قمری به وجود آمده که از روی اجبار برخی از مناسبتهای مذهبی یا یک روز تفاوت و به اشتباه مطابق تقویمهای دولتی نوشته شده که در این روزها در مناسبت مربوطه قید شده طبق تقویم دولتی.
برای دریافت روی فایل کلیک کنید به سایت rapidshare متصل میشید که اگه عضو نباشید میتونید رو گزینه Free User کلید کنید. بعد صبر کنید تا شمارش معکوس تموم بشه و بعد روی Download کلیک کنید تا دریافت آغاز بشه. دقت کنید که اگه از Free User استفاده میکنید هم زمان نمیشه چند فایل رو دانلود کرد و بسته به زمان استفاده شما گاهی بعد از دانلود یک فایل برای دانلود فایل بعدی باید مدتی صبر کنید (حداثر یک ساعت)
ضمنا پیشاپیش عذر خواهی به علت کار میکنم که نمیتونم فایل رو براتون میل کنم.
برای قرار دادن عکسهای عزیزانتون از نرم افزارهای Photoshop یا Corel draw یا ... میتونید استفاده کنید.
در مورد قیمت پرینت A3 هر عکس با کاغذ 210 گرمی عکس حداکثر باید 800 تومان باشه و A4 هم تقریبا نصف این مبلغ.
اگه به پرینتر A3 دسترسی دارید جوهر اوریجینال مشکی و رنگی حدودا 50 هزارتومان میشه و گاغذ بسته 100 تایی 15 هزار تومان.
توضیحات بشتر هم مثل سالهای قبله که از این پست قابل دسترس هست:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=4897&postID=93206

اینم تصاویری از تقویم:

Image by anisasite.com

Image by anisasite.com

Image by anisasite.com

Image by anisasite.com

اگه سوالی هم داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم.

و در آخر پیشاپیش سال نوی ایرانی رو به همه عزیزان تبریک میگم و بهترینها رو برای همه آرزو میکنم.
سلام اقای بابک میدونم الان دیگه کسی تو این تاپیک نمیاد ولی خب من تازه این تاپیک و دیدم و خواستم ازتون تشکر کنم و بگم که من از سایت انیسای شما تقویم سال 90 رو دانلود کردم و خیلی خیلی ازتون ممننونم و به این اعتقادتون هم افتخار میکنم چون کمتر انسانهایی پیدا میشن که اعتقادای همچون شما مبنی بر اطلاع رسانی و کمک و همراهی همدیگر دارند و بیشتر سعی میکنن که از طریق پول گرفتن این کمک رسانی و راهنمایی رو انجام بدن بازم ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷