2733
2739

من دوره ام 28~29 روزست ماه قبل روز 14 سیکل مثبت شد دو خط تقریبا همرنگ ، این ماه روز 11 دو خط پررنگ شد و امروز که 12 کم رنگ ، یعنی زودتر تخمک ازاد شده ؟ اقدام کنم یا بزارم ببینم فردا چی میشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من ک قبولش ندارم کیت رو 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2740

اگه پریود هات منظمه جواب میگیری اگر نیست کیت فایده نداره.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
اگه پریود هات منظمه جواب میگیری اگر نیست کیت فایده نداره.

پربودهام منظم بوده همیشه 28 روزه ، این ماه 29 روزه ولی صبح شدم ، حالا نمیدونم روز 11 پررنگ شده وامروز کمرنگ ، نمیدونم چکار کنم

چرا استفاده کردین ؟

من استفاده کردم غلط دراومد دکترم گفت دیگ استفاده نکن ک گیجت کنه 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
الان باردارین ؟

ن عزیزم منتظرم موعدم برسه ببینم باردارم یانه 

پربودهام منظم بوده همیشه 28 روزه ، این ماه 29 روزه ولی صبح شدم ، حالا نمیدونم روز 11 پررنگ شده وامرو ...

خب تقریبا منظمه عزیزم. من تاخیرام دو ماه سه ماهه.

احتمالا همون روز یازدهم که پر رنگ شده بوده.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷