2737
2739
عنوان

خانومایی که بالای ۳۰ سال هستن و در اقدام برای بچه اول بیان تو (continue)

| مشاهده متن کامل بحث + 467271 بازدید | 46085 پست
سلام علیکم سال نو مبارک دوستای خوبم نلی جون لیدا اریس امیدوارم سال خوبی داشته باشین دخترای گلتون سلامت باشن و تو زندگیتون آرامش و امید برقرار باشه منم خوبم و فعلا سر میکنیم و روزا رو میگذرونیم دوستون دارم
رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی دوستان گل تاپیک یادم رفت دو تا خبر خوش بدم بهتون نمیدونم سبز انگشتی رو یادتون هست یا نه همین طور قاصدک که صداش میکردیم قاصی هر دوی این دوستان مامان هستن الان به لطف خدا قاصی که بعد از عید زایمان داره سبز انگشتی هم که دیگه تا اخر بهار دسته گلش دنیا میاد گفتم با یه خبر خوش طلسم رو بشکنم ان شاء ا... بقیه هم مامان بشن با قدم خوش این نی نی ها
رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
2731
سلام به همه دوستان عزیز این تاپیک سال نو و نوروز مبارک براتون بهترین ها رو آرزو می‌کنم. از خودم و مانا براتون بگم اولین پیپر ای سی سی آی رو تونستم با موفقیت پاس کنم و الان پیپر دوم رو دارم شروع می‌کنم. یک دوره حسابداری و بیزینس معتبر بین‌المللی​ و بزبان انگلیسی هست حاوی ۱۴ پیپر که برای کشوری که من دارم میرم مدرک خوب و قابل قبولی هست. چه جالب نلی و لیدا منم احساس می‌کنم باید رو رابطه دونفرمون کار کنیم تا بهتر بشه.انگار این یه مرحله هست که بعد بچه دار شدن و دوسال اول که سخته بوجود میاد از کسای دیگه هم شنیدم. ۲۱ فروردین یه کارگاه مخصوص گرفتن از پوشک میرم و از فرداش مانا قراره وارد این پروسه بشه. و بعدش ایشالا مهد رو شروع می‌کنه که من هم یکم وقت بیشتر برای برنامه های خودم پیدا کنم.

سلام به همه ی دوستای خوبم
خوبین؟ خوشین؟ با یک ماه تاخیر سال نو رو تبریک میگم بهتون و امیدوارم سال جدید رو پر انرژی شروع کرده باشید.انشالا سال خوبی برای همه باشه.
یه خبری میخوام بدم بهتون و اونم این که فکر کنم حامله ام   
البته هنوز کامل مطمئن نشدم ولی پریودم حدود یک هفته س که عقب افتاده و فقط یه کم لکه بینی داشتم امروز که از باشگاه اومدم یه بیبی چک گرفتم و استفاده کردم دیدم که بعله دو تا خط شد   
حالا فردا صبح میخوام برم آزمایش بدم هنوز به هیچ کس نگفتم و شماها اولین نفراتی هستین که اینو میدونید.
یه کم استرس گرفتم چون من تو این مدت باشگاهمو رفتم و میترسم این لکه بینی خطرناک باشه.

برام دعا کنید لطفا.

خداوندا مرا آن ده که آن به....
2738

سلام خوبین؟
امروز آزمایش دادم و جواب مثبت بود   
زنگ زدم دکتر و وقت گرفتم ولی 26 اردیبهشت وقت داد بهم به منشیش گفتم لک بینی دارم گفت شیاف پروژسترون بذار چون با خودش حرف نزده بودم یه کم دودل شدم زنگ زدم به یکی از دوستام که ماماست گفت به نظرم فقط استراحت کن و اول بذار صدای قلبشو بشنوی بعد اگه لازم بود و لکه بینیت قطع نشده بود شیاف بذار
حالا نمیدونم چی کار کنم ؟
البته لکه بینیم انقدی نیست الان خیلی کم و به رنگ قهوه ایه. خودم فکر میکنم به خاطر ورزش کردن بوده
حالا نمیدونم چی کار کنم کاش بیاید از تجربه هاتون بگید

سمانه جان خیلی تبریک می گم عزیزم .انشالله بمونه و جاش سفت بشه .منم هفته های اول لکه بینی داشتم ولی تو کانادا به شیاف اعتقادی نیست می گن بچه ای که موندنی باشه می مونهو بهم می گفتن آزمایش تیتر بتا بده ۴ح ساعت بعد تکرار کن ببینیم بتا بالا می ره یا نه.

ولی شما حتما نطر یه دکتر رو بپرس تو این زمینه.

دوستای گل با این تعییر نی نی سایت چه می کنید ؟من اون فضای قبلی رو دوست داشتم خیلی کمتر می ام نسبت با قبل .

از خودمون بگم پروژه از پوشک گرفتن حنا با موفقیت انجام شد و الان حدود ۱۰ روزه حنا بدون‌پوشک کاراشون تو دستشویی می کنه .دخترم خانوم شده.

لاله لیدا آریس ترنم فاهی پگاه سی سی و بقیه دوستای گل امیدوارم هرجا هستید خوب و سلامت باشید..

سلام خوبین؟
نلی جان ممنونم این چند روز که بیشتر استراحت کردم لکه بینیم تقریبا قطع شده شیاف هم استفاده نکردم ولی آزمایش هم ندادم دوباره حالا شاید دوباره برم بدم.حالا امیدوارم زودتر بتونم صدای قلبشو بشنوم و خیالم راحت شه.دیگه هر چی صلاح خدا باشه.
خدارو شکر که تونستی این مرحله رو هم با حناجان پشت سر بذاری انشاالله همیشه سلامت باشه.  

سلام به همگی.خوبین؟خوشین؟انشاالله همه تون سلامت و سرحال باشین.
لکه بینی من شکر خدا قطع شد احتمالا به خاطر ورزش بوده چون از روزی که نرفتم باشگاه کم کم قطع شد.خدارو شکر حالت تهوع هم ندارم و تا الان همه چی خوب بوده فقط دارم لحظه شماری میکنم که برم دکتر و سونو بدم و صدای قلبشو بشنوم.
راستی من اسید فولیکی که میخورم 400 هستش و خارجیه ولی تو اینترنت خوندم که دوز مصرفی توو بارداری 600 هستش حالا به نظرتون همین کافیه یا نه؟

سلام به همگی.خوبید؟خوشین؟
نلی جان ممنونم عزیزم.
امروز یه اتفاقی افتاد البته بهتر بگم حدود یک ساعت پیش.رفتم دستشویی و تو دستمال یه لکه خون روشن دیدم خیلی استرس گرفتم نمیدونم چی کار کنم البته دیگه تکرار نشد.ممکن به خاطر لانه گزینی باشه؟یا ممکن مساله ی خطرناکی باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
ببخشید هی میام سوال میپرسما اخه هی نگرانم تا برم دکتر   
مرسی که راهنمایی میکنید و وقت میذارید   

2706