2733
2739
عنوان

خانومایی که بالای ۳۰ سال هستن و در اقدام برای بچه اول بیان تو (continue)

| مشاهده متن کامل بحث + 467271 بازدید | 46085 پست
آره یادمه یه تعدادمون پشت سر هم باردار شدیم تقریبا همه همسن هستن بچه ها چه شوق و ذوقی بود بارداری او ...

اسم دخترتو چی گذاشتی؟

دخترای من حنا و شانا هستن 

حنا ۶ سالشه و شانا ۱۹ ماهشه

گفتی حامله هستی؟اسم دختر گلت چیه؟نی نی بعدیت چیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان کسی دیگه اینجا پیام نمیزاره ؟ آخی یاد اون روزا بخیر نلی حون کجایی خوبی ؟ حنا و شانا خوبن ؟

خدایا به بزرگی و لطف خودت دامن همه منتظران را سبز کن! خدایا به خاطر دوتا فرشته های کوچولوم؛ پانیذ و آنیتا، دخترهای ناز و خوشگلم از تو پروردگار مهربان سپاسگزارم. 
2731

سلام نلی جان خدا رو شکر که خوبید 

منم دخترام پانیذ مرداد ۸ ساله میشه آنیتا هم یک ماه دیگه ۶ ساله 

ما هم خدا رو شکر خوبیم دلم تنگ شده بود برا اینجا اومدم سر زدم به یاد گذشته ها ۹ سال از اون روزها گذشته که همه در حال اقدام بودیم آخ چه روزایی بود خیلی ها بچه دار شدن کاش باز بیان اینجا از حال و احوال بچه داریشون بگن  از بزرگ شدن بچه هاشون مدرسه رفتنشون و ... چقدر خوب می شد 

خدایا به بزرگی و لطف خودت دامن همه منتظران را سبز کن! خدایا به خاطر دوتا فرشته های کوچولوم؛ پانیذ و آنیتا، دخترهای ناز و خوشگلم از تو پروردگار مهربان سپاسگزارم.