2733
2739
عنوان

واسه معده درد تو دوران بارداری چی رو پیشنهاد میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214396 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معده دردم واسه ویار هست . از همه چی بدم میاد . حتی نمی تونم یکم غذا بخورم . بالا نمیارم اما از معده ...

مگه بارداری معده درد میاره؟ 

یا خدا من یک هفته هست معده درد دارم عقبم انداختم

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

سلام به همگی  

من اوایل هفته 13 هستم،به شدت درد معده و سوزش دارم،اصلاً نمیشه هیچ کاریش کرد،از تمام غذاها و میوه ها هم بدم میاد،حالت نشسته و خوابیده بدتر میشم مگه اینکه نشسته و مایل به پشت بخوابم

کاش زود همه مون خوب شیم

راستی نظر فاطمه خیلی قشنگ بود که با نی نیش حرف میزنه و ازش میخواد که به خدا بگه دردش خوب شه

2728

وای منم توهفته یازده هستم  وتازه داره معده ام دردمیکنه

ی‍‌ادم ن‍‌‌می‍‌اد ج‍‌ايي ام‍‌ض‍‌اء داده‍ ب‍‌اش‍‌م کہ‌ ن‍‌ظ‍‌ر ه‍‌مہ‌تون ب‍‌رام م‍‌همہ‌ ...!
بچه ها امروز منم رفتم تو هفته هفتم و دارم از درد معده میمیرم..... چرا اینقدر زود شروع شده.... یعنی 5 ...

رانیتیدیم مشکلی برای بارداری نداری میتونی بخوری، منم هفته هفتمم رانیتیدینم جواب نداد انگار گچن والا هیچ خواصی به قرصا نمونده. اصلا تحمل ندارم معده ام اینجوری بهم بریزه. آرامش خیلی تاثیر میذاره. سعی کنی استرس رو از خودت دور کنی با ریلکسیشن. 

موقع غذا خوردن فک کن اصلا باردار نیستی و همه چی طبیعیه که استرست کم شه.(میدونم کار راحتی نیست) کارای روزانه رو انجام دادن ادمو مشغول میکنه

نباید شکلات، چای،قهوه، نوشابه و نوشیدنی گاز دار،غذاهای سرخ کردنی، چرب، پر ادویه،ماکارونی و رشته و اینا غذا های خمیری رو بخوری

من خودم شیر بهم کمک میکنه ولی کلا همه چی رو کم میخورم، کم بخور. حالت تهوع هم از گرسنگیه احتمالا. من حتی صبح با حالت تهوع بیدار میشم از فرط گرسنگی. میرم یه لیوان شیرو و عسل میخورم خوب میشم.ولی سریع نباید دراز کشیدبعد خوردن هر چیزی...

2738

سلام بچه ها

منم تازه وارد هفته نهم بارداري شدم و بشدت حالت تهوع، معده درد و دل پيچه هاي خيلي شديد دارم تا اينكه ديروز مجبور شدم برم بيمارستان و دكتر برام دو تا امپول مسكن زد يذره اروم تر شدم و بهم گفت فعلا ميوه (بجز سيب و موز)و سبزيجات و غذاهاي چرب نبايد بخورم 

كلا سيستم بدنيم نابود شده 

عزیزم منهمدقیقا مثل شما بودم ازمعده درد هیچی نمی خوردم ولی رفتم داروخانه شربت معده آدی ژل خریدم که م ...

آلمینیوم ام جی واقعا ضرر نداده؟؟منم هفته ۷ هستم خیلی حالم بده و معده درد شدید و حالت تهوع دارم.این شربت حالمو خوب میکنه؟؟

2706