2737
2734
عنوان

دکلره کنم یا صافی ژاپنی؟

5865 بازدید | 38 پست
من میخوام یه تغییری به موهام بدم!

موندم چکار کنم ! دکلره میترسم موهام خراب کنن بسوزونن! ولی خیلی دوست دارم.

صافی ژاپنی توی همین سایت که بچهها نجمه خانم رو پیشنهاد داددن! اونم دو دلم که موهام نریزه یا بسوزه !
اگر صافی ژاپنی کن قبل یه رنگ خوب باید بکنم.

به نظرتون کدومو انجام بدم؟ دیگه وقت ندارم چیزی نمونده تا عید!

موهای خودم یکم حالت داره اگر سشوار نکشم وز دارهو باسشوار صاف صاف میشه ولی موهام بلنده یک نیم ساعت وقت میبره تا صاف بشه !بعدشم چون هر روز میرم حموم باز روز از نو روزی از نو!
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
این نجنمه خانوم کی هست؟؟ آرایشگاهش کجاست؟؟واسه ژاپنی چقدر میگیره؟؟؟

به نظرم یک رنگ شیک بکن و بعد صاف کن ...دکلره اولش خیلی برات جالبه ولی زود دلتو میزنه ...تازه غالبا هم مو رو میسوزونن و یک هزینه کراتین کردن هم رو دستت میمونه ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ضحی جون منم اولش خیلی دنبال کراتیه بودم تحقیق کردم دیدم خوب نیست! بعضیا راضین بعضیا نه.
سرطان زا هم هست ماده اش!
اونایی که صاف میشه موهاشون هم کراتینه هست هم صافی!

پس من صافی رو میکنم که ضرر کراتینه رو نداشته باشه!

البته خود صافی هم ضرر داره ولی بکشو خوشگلم کنه دیگه!

مرسی ضحی جون!

رنگهایی که دوست دارم نمیدونم چه رنگیه باید عکس ببرم . تو ژرنال ها هم هر چی انتخاب میکنم میگن دکلره میخواد.
یه ارایشگاه خوب که بدون دکلره رنگهای خوب در بیاره باید پیدا کنم.
صافی ژاپنی. امکان نداره پشیمون بشی . من هم پیش همین خانم نجمه انجام دادم . آرایشگر دیگه ای رو نمیتونی پیدا کنی چون فقط اونه که انجام میده اینجا . من خودم هم خیلی تحقیق کرده بودم . بقیه کسانی هم که میگن صافی ژاپنمی میکنند صافی ژاپنی نیست . من که خیلی راضیم تا حالا دو بار هم واسه ترمیم رفتم . خیلی روش بی ضرر و خوبیه . موادش هم عالیه