2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

اقا کسی از ایپنی خبر داره

یکی بود که خیلی زبون درازی میکرد از اون عتیقه هاش بود

بیاین هر کی یه چیزی بگه بهش بخندیم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من از دیشب تا الان خوابم نبرده دارم از بی خوابی میمیرم نمیدونم چرا خوابم نمیبره  چرا بیداری؟

احتمالا یا دیر شام خوردی یا سنگین بوده یا عصر خوابیدی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بااجازه اسی  دوستان واسه استاد مرد هدیه بگیریم ضایست؟خودم و چند تا از بچه یه هدیه بگیریم واسش ...

وای نه خوشحاااااال میشه حتما این کارو بکنید 🥲🥲🥲🥲🥲🥲

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
چیشدع 

نگاه من پشت کنکوری ام و باید برای ترمیم معدل اینا بخونم الان من نمراتم همه زیر خط فقرن بعد پولم زیاد ندارم ک همه کتابا رو ترمیم کنم در نتیجه نمراتی ک  ۱۵ ۱۶ ۱۷ هستن رو میخوام ترمیم نزنم بقیه دروس رو ترمیم بزنم باز از اون سمت ریاضی و زبان نمره قبولی گرفتم😐😐 الان میگم من ک زبان و ریاضیم زیر خط فقر چرا الکی ترمیم کنم نظر تو چیه مشکلی پیش میاد؟؟

2706