2733
2739

سلام 

لطفا نکاتی ک  میدونید 

هتل خوب و اقتصادی

مراکز خرید خوب و بصرفه 

رستورانهای خوب و اقتصادی 

مراکز تفریحی ک ارزش دیدن داره 

ممنونم

اومدی تا بره فصل دیوونگی .... شدی آرامش کل این زندگی

کیش فقط شبکه استانیش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ میخوای شبکه کیش ببینی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728
کیش فقط شبکه استانیش

اصلا همه واسه همین دارن میرن کیش 

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.                                                                                               
  اصلا همه واسه همین دارن میرن کیش

آره😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740

هتل های سه ستارش هنشون خوبت بستگی به پولت داره یکی میره مارینا یکی داریوش و ...

ولی هتلهای شایگان شایان ارم و ارزونتر بخوای پانیذ تماشا سیمرغ شایلی و .... مراکز خرید هم همشو بو ولی مرکز تجاری عالیهههه همقیمتاش هم اجناسش 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
هتل های سه ستارش هنشون خوبت بستگی به پولت داره یکی میره مارینا یکی داریوش و ... ولی اتر های شایگان ...

عزیزم مارینا و داریوش که سه ستاره نیستن ۵ ستاره هستن 

ارم خوبه ؟ شما تجربه ش رو دارید؟

عزیزم مارینا و داریوش که سه ستاره نیستن ۵ ستاره هستن  ارم خوبه ؟ شما تجربه ش رو دارید؟

خب همینو میگم میگم اگه پول داری برو مارینا و داریوش .والا سه ستاره انتخاب کن من کیش دانشجو بودم ارم رفتم  خیلی خوبه وسط بازارهمهس

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
خب همینو میگم میگم اگه پول داری برو مارینا و داریوش .والا سه ستاره انتخاب کن من کیش دانشجو بودم ارم ...

ممنونم عزیزم 

دوستان دیگه منتطر نطراتتون هستم

سلام عزیز ما هتل مارینا پارک بودیم عالیه .مراکز تفریحی همه فوق العاده گرون پارسال که رفتیم کمه کم برا هر تفریح پنجاه تومن باید بلیط بدی مراکز خرید هیچ فرقی با اینجا نداره و شاید گرونتر ما که خودمون تهرانیم تنوع بیشتری داریم

2706