2733
2739
عنوان

چطور باید رفتار کنم؟

244 بازدید | 11 پست

پدرشوهرم باهام خیلی محترمانه برخورد میکرد. منم جای پدر نداشته ام دوستش داشتم و حتی بیشتر از بچه هاش بهش احترام میذاشتم. تا اینکه سر یه موضوعی با شوهرم دعواش شد. من کلا ساکت بودم تا اینکه دیدم داره به شوهرم تهمت میزنه. کاملا با احترام از شوهرم دفاع کردم اما اون در کمال ناباوری یهو بهم پرید و بهم بی احترامی کرد. میدونم شاید الان بگید نباید دخالت میکردم اما موضوع به منم مربوط میشد و سکوت بیشتر من جایز نبود. حتی بعد از مشاجره به شوهرم گفتم شاید من نباید دخالت میکردم، اما شوهرم گفت که اتفاقا خیلی به جا حرف زدی و کلی ازم طرفداری کرد. آخر حرفاش هم گفت: من نباید این حرفو بزنم اما تو زیادی به بابام احترام میذاری. اینو نمیگم که پررو بشی یا بی احترامی کنی اما به هر کسی به اندازه ی خودش بهش احترام بذار

حالا سوالم اینه: وقتی دوباره پدرشوهرمو دیدم چه رفتاری بکنم؟ شما بودین چیکار میکردین؟ تو مغزم نمیره بهش بی احترامی کنم. اما دیگه بخاطر اینکه دلمو شکسته نمیتونم مثل قبل دوستش داشته باشم. به نظرتون تو برخوردهای بعدی چه کاری درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر وقت دعوتش میکردم حسابی ازش پذیرایی میکردم. حتی دسر و ...

اما یه جاری دارم که نهایت خیلی لطف کنه، یه بسته مرغ میندازه تو آب میجوشه میذاره جلو پدرمادر شوهرش 

شوهرم میگه مثل اون خوبه. نه مثل تو. 

2740

بنظر من نباید بذاری روتون باز شه بهم

کلاً که کم کن دیدنشو،نرو یه مدت، یه جوری که متوجه بشه برخورده بهت ولی کینه نکن، یه چندبار بهش فرصت بده، الکی این دفعه به خودت تلقین کن که جای پدرته یه چیزی ام گفته

شاید باورش براتون سخت باشه. اما پدرشوهرم آشکارا به شوهرم حسودی میکنه. با اینکه فوق العاده پولداره. اما به جایگاه شغلی شوهرم، به زنش (که من باشم)، به نوع تربیت فرزندمون و.... به همه چیز شوهرم حتی به ماشینش و خونه اش حسودی میکنه

بنظر من نباید بذاری روتون باز شه بهم کلاً که کم کن دیدنشو،نرو یه مدت، یه جوری که متوجه بشه برخورده ...

رومون بهم باز نشد. من از شوهرم طرفداری کردم، اونم بهم گفت : به تو ربطی نداره. بعد شوهرم گفت: چرا به زنم بی احترامی میکنی؟ خیلی هم بهش ربط داره. بعد از اون من دیگه حرفی نزدم و از جمع رفتم بیرون.

رومون بهم باز نشد. من از شوهرم طرفداری کردم، اونم بهم گفت : به تو ربطی نداره. بعد شوهرم گفت: چرا به ...

خیلی خوب که طرفداریتو کرده همسرت  ، شما الان یکم سرسنگین باش باهاش

در کل تا میتونی توی جر و بحثای همسرت با پدر مادرش طرفداری همسرو نکن، سعی کن سکوت کنی عزیزم

این نظر منه البته