2737
2734

پسر دو ساله و نیمشه، یک ماهی میشه از پوشک گرفتمش، جیش رو کامل میگه ولی پی پی رو نگه میداره، من اوایل فکر میکردم یبوست گرفته هی دکتر میبردم ولی الان کاملا متوجه میشم که خودش نگه میداره، وقتی دستشوییش میگیره به خودش میپیچه ولی نمیاد بریم بشینه، چه راهکاری دارید واسه این مشکل؟ 

تند تند خودت ببرش من اوایل واسه هر یه باری که می گفت بهش شکلات و بادکنک میدادم به عشق اون الکی هم می گفت بریم دسشویی😅

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید از پی پیش میترسه باید ی خورده چندش بازی دربیاری. برین دسشویی و مراسم خدافظی باهاش بگیرین. بزاری دست بزنه بهش و.. ــ

اینم دیدم مطلب جالبی بود..... 

⁦1️⃣⁩ بچه‌ها اِنقدر والدین‌شون رو دوست دارن که با ناراحتی اون‌ها ناراحت میشن. یعنی همین که مامان از دست کودک ناراحته کودک داره اذیت میشه و تا مامان رو راضی نکنه ول نمیکنه!

⁦2️⃣⁩ اصلاً مامان از یه چیز دیگه ناراحته، بچه از ناراحتی اون ناراحت میشه. (عجب گیری اُفتادیما 🙃) یعنی بچه‌ها گیرنده‌های احساسی‌شون خیلی قوی هست و همین قدر بدونید که بعضی‌ها قائلن که بچه‌ها وقتی به دنیا میان احساس رو می‌بینن!⁩⁦⁦

⁦3️⃣⁩ منِ مامان از کثیف‌کاری خیلی بدم میاد. اصلاً دست خودم نیست اما خیلی راحت میریزم به هم. مثلا وقتی میرم می‌بینم دستشویی کثیفه داغون میشم. اگه بچه روی فرش کار خرابی کنه به هم میریزم و ...

⁦4️⃣⁩ هر موقع منِ بچه، دستشویی میکنم و یه ذره می‌پاشه این طرف، اون طرف مامان حالش بد میشه! تازه یه بار که اومد دید بهش دست زدم، دود از کله‌اش بلند شد. خودم دیدم 🧐

⁦5️⃣⁩ اگه قراره این حال مامانم رو بد بکنه، من اصلا دوستش ندارم. البته وقتی دستشویی میکنم خیلی خوش میگذره‌ها اما حال مامان بد میشه! 😔 ⁦

6️⃣⁩ مامان: دست به اونجات نزنی‌ها. اونجا خیلی کثیفه، مریضی بد میگیری اگه دست بزنی. باید زود بشوریش و بیای بیرون!

❗اندام دفع و اندام جنسی بسیار به هم نزدیک هستن و خیلی ساده بچه می‌تونه از یک عضو بدنش بدش بیاد در حالی که نباید این‌طور باشه.

اصلاً یه چی دیگه بگم! تا حالا شنیدید کسی «یبوست عاطفی» داشته باشه؟! 🤔

می‌دونید بعضی از بچه‌ها #یبوست_عاطفی دارن! یعنی خودشون رو نگه می‌دارن، دستشویی نمیرن چون فکر میکنن دستشویی کردن اونا مامان رو ناراحت می‌کنه و چون مامان رو دوست دارن نمیرن دستشویی! یعنی اگرم میرن به زور و اصرار ما اینکار رو میکنن!

ادامه توی پست بعد!

#حمید_کثیری

همتا اسم خـودمه♥
2731
تند تند خودت ببرش من اوایل واسه هر یه باری که می گفت بهش شکلات و بادکنک میدادم به عشق اون الکی هم می ...

منم الان هر بار بهش جایزه میدم، ولی بازم نگه میداره، نمیدونم اگه ببرم توالت فرنگی که نبینه اون قضیه رو واسش بهتر هست یا نه؟ میخوام واسش تبدیل توالت فرنگی بگیرم اونجا بشینه

شاید از پی پیش میترسه باید ی خورده چندش بازی دربیاری. برین دسشویی و مراسم خدافظی باهاش بگیرین. بزاری ...

دقیقا چیزایی که گفتی در مورد پسر من صادقه، میخوام بشورمش میگه دست نزن کثیفه، دوست نداره دست من کثیف بشه، خیلی وابستگی عاطفی به من داره 

منم الان هر بار بهش جایزه میدم، ولی بازم نگه میداره، نمیدونم اگه ببرم توالت فرنگی که نبینه اون قضیه ...

من از اول براش فرنگی گرفتم نمیدونم اگه تاثیر داره امتحان کن

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
دقیقا چیزایی که گفتی در مورد پسر من صادقه، میخوام بشورمش میگه دست نزن کثیفه، دوست نداره دست من کثیف ...

دستکش بپوش تا ناراحت نشه یا سعی کن با فشار اب بشوریش هرچند اینم ممکنه وسواس بیاره واسش بگو اشکال نداره با خنده رویی. و بعد با هم برین دستات بشور بکو به به چه بوی خوبی میده صابون و... دستام خوشبو شده و... 

همتا اسم خـودمه♥
2740