2733
2734
عنوان

ماه 4 بارداریم.. یبوست بیچاره م کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3194 بازدید | 72 پست

عزیزم متاسفانه من بخاطر خوردن قرص کلسیوم این مشکلو پیداکردم ازوقتی کیوی خوردم خداروشکر خیلی خوب شدم هرروز کیوی میخورم یا ی روز درمیون کیوی بخور انشالاه ک خوب شی

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شیاف پرژسترون داده بهم هر شب میوه هم زیاد می خورم خداروشکر بر خلاف قبل که یبوست داشتم مشکل ندارم ولی خیلی خیلی عذر میخوام چیزی‌که واقعا برام عذاب اوره بیرون زدگی مقعده که اونم بخاطره شیافه خدا کنه بعد زایمان دریت بشه چون واقعا عذابم میده هفت هفته هنوز مونده واقعا نمی دونم چیکار کنم

2731
خانمی غذاهای کربوهیدرات و پرچرب و شیرین رو خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کم بخور. تا حدی که جا داره ...

استراحت مطلقم خاهر.. سرکلاژ کردم

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
انگشت شصت پای راستتو ۱۰مین روی ناخنتو فشار بده سریع دستشوییت میاد رااااحت.من امتحان کردم ج میده

چه جالب

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
استراحت مطلقم خاهر.. سرکلاژ کردم

خب غیر از فعالیت داشتن، اون موارد رو که گفتم مراعات کن. تو از ما آدم های معمولی، بیشتر باید مواظب غذا خوردنت باشی چون سرکلاژی و نباید به خودت فشار بیاری.

من شیاف پرژسترون داده بهم هر شب میوه هم زیاد می خورم خداروشکر بر خلاف قبل که یبوست داشتم مشکل ندارم ...

منم هرشب شیاف مصرف میکنم

من شیاف پرژسترون داده بهم هر شب میوه هم زیاد می خورم خداروشکر بر خلاف قبل که یبوست داشتم مشکل ندارم ...

منم شیاف پروژسترون میزارم یکی صبح یکی شب قشنگ راحت شدم دیگع اون قرصی هم که داده نمیخورم اصلا  چون مشکلی ندارم

خدایا شکرت
خب غیر از فعالیت داشتن، اون موارد رو که گفتم مراعات کن. تو از ما آدم های معمولی، بیشتر باید مواظب غذ ...

یعنی ممکنه سرکلاژم باز بشه؟ اگه قراره بااین چیزا باز بشه دیگه چرا میدوزنش

روزی ده تا برگه زرد الو بخور

زرد آلو نفخش زیاده اینم استراحت مطلق اسیر راه دستشویی میشه..😁😁😁😁

آلوچه ازین سیاه ها هست ریزن با پوست خشک کردن میفروشن... از اونا تو آب خیس کن هم آبشو بهور هم خودشو

روغن بادام و زیتون عالیه

آش جو و گندم زیاد بخور توی هر بشقابی که میخوری یه قاشق سبوس بریز بخور.. برنج و نون بدون سبوس عامل یبوست.. سنگک بخور بیشتر

میوه و سبزی بخور و قرص آهن و مولتی رو قطع نکن بچه کم خون میشه و ویتامینهایی که لازم داره بهش نمیرسه.. آب خیلی خیلی بخور بدنت هیدراته باشه..

۴تخم بگیر حل کن تو آب بخور

خاکشیر ناشتا بخور

انجیر بخور

همراه غذا زیتون بخور ازین روغنی هاشو بخر نه اونایی که روغن نداره

سرخود داروتو قطع نکن منم به خاطر یبوست قرصم رو قطع کردم دو روز دکتر میخواست نصفم کنه.. منم از تو گوگل این راهها رو پیدا کردم انجام دادم خوب شدم..

خانوما بنظرتون این تست مثبته؟

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2706