2752
2734
عنوان

ماه 4 بارداریم.. یبوست بیچاره م کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3194 بازدید | 72 پست
خدایا شکرت بالاخره بعد 8ماه مثبت شد البته بازم تا نرم ازمایش دلم اروم نمیشه.خانوما کسی بوده با ایت ت ...

نگران نباش انشالله خیره🌹

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعام کنین... 

آب زیاد بخور.

از همه چیز بهتر انجیر خشک شب خیس بده تو اب . فردا صبح ناشتا اول آبشو بخور بعد خود انجیرارو.

تخمه افتابگردون. روغن زیتون. 

کاهو خیلی

بیسکوییت سبوس دار مثل ساقه طلایی. سوپ جو. اینا همه خیلی موثره.

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا
2731
عزیزم تنها راه استفاده از شیافه. شیافش تو داروخونه ها هست. من دو روز همه کار کردم ولی اثر نکرد که نک ...

شیاف چی؟ تو بارداری مجازه؟ 

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
شیاف چی؟ تو بارداری مجازه؟ 

بگو شیاف یبوست. اصلا ضرر نداره. به محضی که گذاشتی حدود ۱۵ دقیقه بعد تمام محتوای رودت با خود شیاف خارج میشه. در واقع یجور تحریک فیزیکیه. میتونی با صبون بدون عطر هم خودت شیاف درست کنی و استفادش کنی. منکه نجات پیدا کردم

بگو شیاف یبوست. اصلا ضرر نداره. به محضی که گذاشتی حدود ۱۵ دقیقه بعد تمام محتوای رودت با خود شیاف خار ...

خوشبحالت خاهر... منم محتویات روده خارج میشه منتها خشکککک و بادرد و فشار فراوون

عزیزم خاک‌شیر من از دکترم پرسیدم گفت اشکال نداره بخور  فقط بچه ها نرمی دهانه رحم از کجا میشه ت ...

با معاینه میشه تشخیص داد

ببین من همودوئید داشتم تو بارداری چون یدوفولیکم خوردم بدتر شد اصا ی وضی با غذا هم خوب نشدم دکترم آهنمو عوض کرد اصا شفاااا گرفتم تو عمرم انقد خوب نبودم اصلا یبوست نیستم دیگه یه چیزی از عادی هم بهتر شدم😍 من چن ساله همیشه یبوست داشتم خوب نمیشدم 

اسم آهنمم ایزی آیرونه من کم خونی هم ندارم فقط بخاطر اثر ملینش هر شب میخورم😍 رو من خیلی تاثیر داش میخوای تو م امتاحان کن

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
ببین من همودوئید داشتم تو بارداری چون یدوفولیکم خوردم بدتر شد اصا ی وضی با غذا هم خوب نشدم دکترم آهن ...

ممنون از توصیه ت عزیزم.. این هفته نوبت دکتر دارم حتما بهش میگم.. قبلا بهم فروس سولفات داده بود با مولتی که بیچاره م کرد

ممنون از توصیه ت عزیزم.. این هفته نوبت دکتر دارم حتما بهش میگم.. قبلا بهم فروس سولفات داده بود با مو ...

عاره بهش بگو این آهنو بخورم؟ بخور شاید رو تو م تاثیر گذاشت آهن پدر آدمو در میاره من تا شیاف نمیذاشتم نمیتونستم دفع کنم

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤