2737
2739

من جمعه زایمان داشتم ۳ روز اول خیلی خوب بودم. اما الان دو روزه دردم زیاده حتی نمیتونم بشینم و راه برم. کلا ۳ تا بخیه خوردم. عفونت هم نکرده و اینکه مقعدم هم درد داره همش حس زور زدن دارم همون حسی که تو لحظه زایمان داشتم و اذیت میشم. شیاف هم تاثیری تو کم کردن دردهام نداره. شرایط شما چطور بود و اینکه چقدر زمان برد خوب بشید حالا یه کم درد مهم نیست اما من حتی نمیتونم بشینم به بچه شیر بدم در صورتی که ۳ روز اول خیلی خوب بودم

دردت از ناحیه بخیه هاس؟؟؟ 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایششش بازم بگین سز بده عوارض داره ..

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
2742

واسه منکه تا یک ماه فقط وفقط با آب ولرم و نمک وضدعفونی خودمو میشستم حتی بعداز اینکه بخیه ها افتادن بازم تو نشستن اذیت میشدم اما نه آنچان من خیلی زیاد بخیه خوردم حتی بخیه های داخلی که جذبی بودن

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2740

چه ربطی داره واسه هرکسی زایمان یه جوره

دوستان كه طبيعي زايمان كردين بخيه خوردين  از امپول  اپيدورال استفاده نكردين؟؟؟

به من پیشنهادشو داد اما من قبول نکردم چون از عواضرش ترسیدم اما یکی بود که بامن زایمان کرد آمپولو زد و سه تا بخیه خورد

اره چون اینجا کسی را ندارم مجبور شدم اما الان ۳ روزه فقط دراز کشیدم

من زیاد فعالیت کردم بخیه هام پاره شد مراقب باش پاره شه بیچاره ای

رو لخیه هات عسل بزن خیلی خوبه مخصوصا موقع جیش ک میسوزه قبلش عسل بزن

از شربت ملین استفاده کن یبوست برات بدهست جای سرد نشین چندروز بعد به متخصص زنان مراجعه کن بخیه هاتو ببینه بعضی خانم ها مقعدشون اسیب می بینه که دکتر فقط می تونه درمان کنه من تا۲ هفته خوابیده بچه شیرمی دادم رو جای نرم غذا می خوردم و می خوابیدم بعد هربار دستشویی رفتن سشوار ولرم بزن به بخیه هات دردت تسکین پیدامی کنه

خیلی ممنون از راهنماییتون. من هنوز هم از زایمان طبیعی پشیمون نیستم. من راهنمایی و کمک خواستم .نظرتون را در مورد خوب و بد بودن طبیعی نخواستم

2706