2737
2739
من با همسرم یه قرار گزاشتم هر سال روز تولدم میگم روز خودمه و هر کاد دوستدارم میکنم! البته امسال با بچه کوچیک نتونستم خوب به خودم استراحت بدم و شوهرمم مرخصی نگرفت خخخخ ولی امسال برای خودم ناهار چن نوع غذا درست کردم و کیک پختم.اصلا هم منتظر نشدم شوهرم کاری کنه برام چون میدونستم دستش خالیه
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه دوست داشتم برم برای خودم گل بخرم ولی با بچه سختم بود بیرون رفتن
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2731
2738
مامان تبسم جون تولدت مبارک عزیزم انشالله شوهرت حسابی غافلگیرت میکنه گلی جون اره قبول دارم عزیزم
راستی یادم رفت من چون از اول اینجوری گفتم شوهرمم خودش میدونه مثلا صبحونه اماده کرده بود رفته بود با اینکه شوهرم ادمیه که عمرا برا خودش صبحونه اماده کنه.ناهار هم گفت خودم میگیرم ولی به خاطر اوضاع مالی خودم قبول نکردم کلا به نظرم تا برای خودت مهم نباشه برای کسی مهم نیست
فسنجون.ته چین.ژله.سوپ .سالاد.کباب تابه ای
2706