موضوع بحث

متد جدید آی وی اف و 70% احتمال مثبت شدن

موضوع بحث: متد جدید آی وی اف و 70% احتمال مثبت شدن
من امروز رفتم دکتر واسه سیکل آی وی اف بهم گفتن 15 روزه کاراتو انجام میدیم و جنین هم فریز میکنیم 1 ماه بعد انتقال میدیم ! و گفت که ماه قبل 70 در صد جواب مثبت گرفتن
کجارفتی شادی جون؟دکترکیه؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
سلام میشه بگی دکترت کیه؟ کجا قراره ای وی اف کنی؟
شادی کجا ؟ منم میکرو کردم 15 روزه بود ..... خیلی جاها یک ماه ال دی می دن .... می شه 45 روزه ....
ببخشید رئیسم اومد آف شدم - من بندرعباسم دکتر خشاوی این دکی خیلی به روزه هر روز هم آمریکاست برا آموزش - امروز بهم گفت از عصر روزی 2 تا گونال اف بزن تا آخر اسفند جنین رو آماده میکنه بعد فریز می کنه بعد از یکماه انتقال میده
شادی خانم این دکترتون تهران نمیان من که مردم ازبس این دکتر اون دکتر کردم اگه ممکنه میشه هزینشم بگید
شکیبا خانم دکتر شما کیه؟
نه فقط بندر مطب داره عزیزم میگفت ماه قبل 70 درصد نتیجه گرفتن
به سلامتی حتما شما هم نتیجه می گیرین
جالبه ...
منم شنیدم که جنین فریزی درصد موفقیتش بالاتر از جنین تازه است ... من چند تا فریزی دارم و شاید 2،3 ماه دیگه انتقال دادم. خدا کنه اونا بگیره. دفعه قبل که منفی شد.
در زندگی فهمیده ام افراد با من آنگونه رفتار میکنند که من به آن ها اجازه می دهم
آره شیما جان منم دیشب از ماما پرسیم گفت جنین فریزی درصد موفقیتش بیشتره برا همین اول تخمک کشی و 2 ماه بعدش انتقال
سلام دوستای خوبم دکتر منم بهم گفته میکرو باید بکنی برای منی که کارمندم وقت انتقال چند روز باید مرخصی بگیرم
نازیلا جان 2 هفته - منم شاغلم اما 2 هفته رو استراحت می کنم آما کشورای خارجی 3 الی 4 روز رو توصیه میکنن نه بیشتر -البته لانه گزینی همون 2 یا 3 روز اول اتفاق میافته بقیه ش احتیاطی استراحت رو توصیه می کنن
نازلی و شادی عزیز
من 4 ماه پیش ای وی اف کردم و شکر خدا الان باردار هستم. دکترها می گن احتمال گرفتن جنین های فریزی بیشتر هست. چون داروی کمتری وارد بدن می شه.
بعد از انتقال تا 72 ساعت یعنی 3 روز استراحت مطلق لازم هست. بعدش همه چی به حالت عادی بر می گرده فقط اینکه شما کارهای سنگین انجام نمی دین و خودتون رو زیاد خسته نمی کنید. دکتر من حتی پیشنهاد داد روز نیم ساعت یک پیاده روی سبک داشته باشم که جریان خون توی بدن بیشتر می شه مخصوصا رحم که به لانه گزینی خیلی کمک می کنه. من که از روز 5 انتقال امدم سرکار. هر چی استرس کمتر داشته باشی بهتر نتیجه می گیرید.
براتون دعا می کنم که این حس خوب نصیب شما و همه خانمهای منتظر بشه.
قربونت رزیتا جان خیلی با حرفات امیدوار شدم - اما منم شاغلم و حسابداری ام به نظرت 1 هفته بس باشه؟
رزیتا جان مشکل شما از خودت بود یا شوشو ؟ الان هم سرکار میری ؟ یا تعطیل کردی؟
سلام.
شادی جان شما چند وقته به دکتر خشاوی مراجعه می کنید؟ میشه بپرسم مشکلتون چیه؟ آخه من هم بیمار ایشون هستم البته به نظرم همسرشون مهربون ترن. ولی اطلاعات ایشون خیلی بیشتره. فقط یه کمی هزینه های بیمارستانیشون بالاست.
خواستم چشمهایش را از پشت بگیرم... دیدم طاقت اسمهایی را که می گوید ندارم.
اسپرم شوشو1 میلیونه هزینه ش هم زیاد بالا نیست فوقش 1800 میشه این دیگه برای آوی اف قیمت خوبیه اینطور نیست ؟ یا شاید منظورت چیز دیگه ای هستش؟ تو در چه وضعیتی هستی عزیزم؟
ارسال پاسخ و نظر شما