2733
2734
لوازم تحریر هر چن وقت خریرد دارین 

برای دخترم میخرم، یبار کلی خرید میکنم برای اول سالش 

به بعد هر وقت تموم کنه و لازم داشته باشه براش میخرم

گاهی ام مثلا دلش از این لوازم تحریرای ژیگولی میخواد 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
الان ک خستم در حد ی تک نیت فردا میبینم

الان که نه ممحون میشم برام بگیرین اوصاع زندگیم از داغون هم اونور تره نه سلامتی دارم همه جام مریص نه زندگیم با شوهرم ن... نه اوصاع مالی .. کلا هیچ خوشی نداریم تباه تباه شدم نه بچه ای .. کلا گمونم  میمردم بهتر بود 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
الان که نه ممحون میشم برام بگیرین اوصاع زندگیم از داغون هم اونور تره نه سلامتی دارم همه جام مریص نه ...

خدا نکنه گام 

درست میشه توکل کن ب خدایی ک قرن هاست ک خداست

ادمین واتساپ میخوام برای ف.ال
2731
من اکسسوری میخوام بزنم اما اینجا یسریا میگن خ کم میخریم اما من خ دوس دارم شخصن ولی خوب نطر خودم مهم ...

مهمترین شخص زندگی شما فقط خودتی

من خیلی نمیخرم کم میخرم ولی با کیفیت و چیزایی که به استایلم

بیاد و شیک باشه مثلا ممکن یه دستبند ساعت برای چندتا از لباسام مناسب باشه همونو استفاده میکنم نمیرم برای هر لباس یه چیز بهرم

همه چی ینی هرچی ک لازم دارم از نون و ماست و پنیر تااا سنجاق سر و کفش و..

بیشتر مایحتاجتون که خرید بیشتری دارین از مجازی چیان 

مهمترین شخص زندگی شما فقط خودتی من خیلی نمیخرم کم میخرم ولی با کیفیت و چیزایی که به استایلم بیاد و ...

به نطرت اینا فروش میره بدار عکس بدارم 

الان که نه ممحون میشم برام بگیرین اوصاع زندگیم از داغون هم اونور تره نه سلامتی دارم همه جام مریص نه ...

۹۰ درصد مواقع زندگی ما نتیجه انتخابای خود ماست سعی کنید با برنامه های رایگان ورزشی رو سلامتی کار کنید شکرگزاری کنید مدیتیشن کنید اکثر مشکلات جسمی از روان و اعصابن تو دوره های رایگان شکرگزاری و خودسازی شرکت کنید سعی کنید از طریق اینترنت و تلگرام و ... یه مهارت برای درآمد زایی یاد بگیرید

2706