2733
2739

سلام بچه ها یه مساله ناراحت کننده پیش اومده از دیروز از اصطراب و ناراحتی داغون شدم دلم میخواد یه چیزی بخورم دنیا رو فراموش کنم

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر خود نخور .. من تحت نظر دکتر چندماه میخوردم 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2742

دمنوش بخورید بهتره عوارضش کمتره. سنبل الطیب با اسطوخودوس. بابونه. گل گاو زبان. بهار نارنج. این چیزها خوبه. اگر موضوعی خیلی ناراحتتون میکنه به این فکر کنید که این موضوع سال آیند وجود نداره و نباید نگرانش بشید حالا

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2740

تو زندگی روزای سخت زیاد داشتم ولی هیچ وقت به خوردن قرص فکر نکردم خمیشه امید و ایمان کمکم کرد ایندفعه کم اوردم

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
از عوارض اش ترسیدم وقتی تو نت خوندم

الپرازولام خواب آوره ارامبخش نیس

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
دمنوش بخورید بهتره عوارضش کمتره. سنبل الطیب با اسطوخودوس. بابونه. گل گاو زبان. بهار نارنج. این چیزها ...

خیلی سخته دیگه تحمل ندارم تازه از یه کابوس اومده بودم بیرون

دیشب تا صبح تپش قلب داشتم و حالم بد بود دستام انگار جون نداشت بی قرار بودم نفسم به سختی میومد

خیلی سخته دیگه تحمل ندارم تازه از یه کابوس اومده بودم بیرون

میدونم چی میگین ولی بهر حال میگذره. قتل که نکردین بخواین نگران باشید. تنها راه حل رفتن توی جمع هست. اینجوری کمتر ناراحت میشین اگر چه اینجور مواقع آدم دوست داره تنها باشه اما موندن توی جمع و صحبت کردن با دیگران و حتی فقط موندن در میانشون باعث میشه کمتر فکرهای ناراحت کننده و مشکلتون بیاد توی سرتون

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
میدونم چی میگین ولی بهر حال میگذره. قتل که نکردین بخواین نگران باشید. تنها راه حل رفتن توی جمع هست. ...

مساله بیماری یکی از نزدیکانمه 

2706