2733
2739
عنوان

جراحی دندون عقل

817 بازدید | 15 پست
من از دندونام عکس گرفتم و دو تا دندون عقل خوابیده تو فک پایین دارم.دکتر میگه باید جراحی بشه و در بیاد ولی چون سخته و دوهفته درد شدید خواهی داشت بذار بعدها.تازمانیکه اذیتت نکرده جراحی نکن.ولی من میترسم به دندونام فشار بیاره و کج بشن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من یک ماه پیش این کارو کردم ...عجب جوی داده بهت .درد نداره

من دو تا دندونم ولثهای بالاش رو برای روکش کردن جراحی کردم ...کلی بخیه داشت دهنم ..تازه رفتم مسافرت

قرص مگافن بخوری اصلا متوجه نمیشی .

اینم بگم که دندون اگه جلوش باز باشه حرکت میکنه ..شما دندونهای کناریش رو مگه کشیدی؟
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
دکتر به من میگه بذار دخترت بزرگتر شه.چون با جراحی باید یکی پرستاری خودتو کنه.یه خانمی هم اونجابود که کلی منو ترسوند و گفت من پارسال جراحی کردم و تا دوهفته دهنم باز نمیشد و فقط با آب زنده بودم.منم گفتم شاید مال من به راحتی دندون کشیدن باشه.گفت فکرمیکنی
2740
سلام منم مثل شما بودم ولی یه دونه. اگه تهرانی برو بیمارستان شماره دو -شهید فیاض بخش -مجانی بکش. اصلاً هم درد نداره. من هر جا می رفتم می گفت 200 هزار تومن. تازه کار دندون پزشک نبود ولی نمی گفتند. جراح فک و صورت باید انجام بده. خیلی هم راحته.
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
2706