2752
2734
عنوان

بیشعوری

147 بازدید | 8 پست

میدونی بیشعوری چیه؟

بیشعوری اینه که یکی ازت کمک بخواد تحقیرش کنی

اینکه یکی یه چیز و برات تعریف کنه بزنی تو سرش

اینکه بلد نباشی یه کلمه قشنگ حرف بزنی تمام حرفات ممزوج از فحش و ناسزا باشه

این سایت یه جایی برای رفع مشکلات برای دردل هست دوست عزیز!!

وقتی میخوای تاپیک بزنی اون قسمت تالار میزنه درددل یا عمومی یا..........

یعنی چی؟یعنی بابا طرف اومده خودش و خالی کنه نه اینکه بیاد بهش توهین کنید

اینجا مجازیه درست اما ادم هایی که پشت دستگاه نشستن واقعین یه قلب دارن که زود میشکنه

میای تاپیک میزنی فلان و دلم شکست بعد خودت دل میشکنی؟!

عصبی هستی ناراحتی یا هرچیزی چه دلیل داره اینجا سر یه بنده خدا دیگه خالی کنه 

میتونی خیلی اروم بدون تحقیر حرف تو بزنی 

چرا یادگرفتیم هرچی بی ادب تر هرچی بد دهن تر باکلاس تره !!!

این و کجا گفتن تو کدوم کتاب نوشتن هان؟!خب بگید همه برن بخونن 

اگه کسی جلوت سکوت میکنه دلیل بر لال بودن طرف یا اینکه بلد نیست حرف بزنه نیست این طرف نمیخواد دهن به دهنت بذاره

ادب و احترام هم به سواد و منطقه زندگی و سطح دارایی نیست به اینه که تو چقدر اجازه میدی طرف مقابلت باهات چطور حرف بزنه هرچی بی ادب تر طرف مقابلت هم بی ادب تر برخورد میکنه

میری تو خیابون یه فحش هایی بهم میگن انقدر زنندس من خجالت میکشم چه خبره اخه مگه الان این و گفتی چی بهت دادن! 

متاسفانه الان فیلم ها پ سریال ها و کلا رسانه و موسیقی، داره ابتذال رو رواج میده عزیز، از همینجاها یاد گرفتن.. 

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجا که بعضیا انگار طلب کارن یه ارث باباشون و خوردی فقط میخوان ادم و قورت بدن

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید
2731
متاسفانه الان فیلم ها پ سریال ها و کلا رسانه و موسیقی، داره ابتذال رو رواج میده عزیز، از همینجاها یا ...

کسی که انقدر راحت از چهارتا فیلم کپی پیس میکنه اصلا نباید حسابش کرد

کسی که انقدر راحت از چهارتا فیلم کپی پیس میکنه اصلا نباید حسابش کرد

کپی پیست نیس، یک عمره دارن اخلاقیات رو از بین میبرن برامون.. 

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید.