2733
2739
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3398403 بازدید | 46604 پست
بچه ها کسایی که میرن مطب گردی ازتون پرسیدن معرفتون کیه یه وقت نگید نی نی سایت، کلا به نظر من نگید اینترنت مگر اینکه خود دکتر سایت داشته باشه بگید سایت خودش!
میدونم خیلی از دکترا اینجا رو میشناسن اما خیلیاشونم هنوز نمیشناسن
مثلا بگید یکیو تو خیابون دیدیم یا از بچه هایی که اینجا با اون دکتر عمل کردن بخواید اسمشونو براتون بفرستن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
Nazijoon ishallah k varame chon doktoram tooye oon barge intori neveshte bood k bazi oghat dalilesh valam kardan az yek tarafe negaran nabash
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ای بابااااااااااااا چرا میزنین آدمو ؟؟؟؟؟؟؟؟ کتانه جون بخدا من خودم ندیدمش یعنی دوست من نیس . دوست دوستمه . فقط یادم بود که عمل کرده بود و دوستم میگفت با اینکه پول زیادی هم داده هنوز بزرگه نوک بینیش .. امروز از دوستم پرسیدم که گفن یحیوی . بخدا خودمم داره خنده م میگیررررررررررره از هر کی میپرسم دکترش همین بوده . دوستم میگفت بد نشده بهش میاد ولی نوکش تیزه و تابلو عملیه و خودشم ناراضیه . همکلاسیمم که خودم دیدم میگم دو طرف تیغه بینیش خط داره نوک بینیش فوق العاده زشت و بزرگه .. منم موندم یحیوی که به جمع کردن نوک بینی معروفه چراااااا!!!!
بخدا خودمم میخوام باهاش ویزیت شم . پس عکسای سایتش چی میگن ؟؟؟ خواهرم میگه خوب خوشگلاشو گلچین کرده

بچه ها دکتر شهرام رضایی توو پاسداران میشناسین ؟؟؟ 3تا از دوستای دوستم پیشش عمل کردن خوشگل شده مماخشون
9 اسفند دکتر سجادیان
Rasti pareha va soorakhaye bini chand darsad varam daran az rooze amal ta vaghti be 3 mah mirese bini????
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
2740
فائزههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه دوستم
ملیحه جان سوراخهاش و پره هاش و وقتی گچ و دراوردن درست شد خدا رو شکر
الان خیلی فکر کنم ورم داره هر روز یه شکله منم نمی دونم دارم درست چسب می زنم یا نه .. بعدشم من کاملا حرکت می کنم شبها هم به پهلو می خوابم نمی دونم مال اونه یا کلا ورم مییاد . الان یه روز بینیم داره به سوی قلمی شدن می ره فرداش اندازه ی بادمجونه!!!!
nazijoon به احتمال زیاد کجی واسه ورمه و برطرف می‌شه.

خواهر من که عمل کرده بود اوایل خیلی‌ کج بود خودش که میگه تا ۷ ۸ ماه کج بود و دیگه فکر میکرده همونطوری میمونه اما الان با اینکه ۵ سال میگذره خیلی‌ عالیه و اصلا اشکال یا افتادگی نداره.

راجع به اون بر آمدگی چیزی نمیدونم اما به نظرم حتی اگه هم خوب نشه برطرف کردنش خیلی‌ راحته،زیاد نگران نباش.
اما ایشالا که ورمه و خوب میشه.
بچه ها روی پوست بینیم وقتی چسب و بر می دارم جوش سرسیاهه ... اینا رو باید چکار کنم؟
این جوش ها می رن؟
من نمی دونم بینیم قرار چی بشه اما روزی که از گچ در اومد خیلی تعجب کردم که چطوری بینی من اینشکلی شده!! من بینیم گوشتی باانحراف به سمت راست بود واقعا خودم هم متعجب بودم چطور اینشکلی شده همسرم هم که کلا چند دقیقه ای سکوت بود و با تعجب نگاهم می کرد...
این دو خط روی تغیغه چه شکلیه؟ می شه عکس بزاری من اصلا نمی دونم چه شکلیه این ایراد
سلام

من دکتر های زیادی رفتم

بین اینها دکتر میر محمد مجلسی و حمید رضا شاپوری رو انتخاب کردم .

حال نمیدونم کاره کدومشون بهتره ؟؟؟؟

دوستان لطف میکنن اگر این دو تا دکتر رو میشناسن نظرات خودشون رو بدن

2706