2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3399200 بازدید | 46604 پست
سلام دوستان خوب وگلم

لطفا پست هایی که میذارید بعد میخواید از سایت خارج بشین اونهایی که به دیگران کمکی نمیکنه رو پاک کنید.حالا فوقش یکی دوتاش از دستتون در بره ولی میشه زمان زیادی نمیبره

به فکر کسایی هم باشین که به اطلاعات نیاز دارن وکلی وقت باید بذارن تا یه مطلب به درد بخور پیدا کنن

دوستان بزرگوارم.از همین امشب سعی کنید به عقب برگردین اسپم های خودتونو پاک کنید.اینجوری هم به خودتون هم به بقیه خیلییییییی کمک میکنید . حتما که نباید مدیر تاپیک هر دفعه بیاد و تذکر بده

از همه دوستای خوب و فهمیده ممنون
Salam doostane aziz .
Emeooz raftam va tamponam ro keshidam.khodaish dr garmaroodi khanoome mahie va vaghean karesh tamize chon chand nafar dige ham didam va delam ab shod k khodam sari tar gacham ro bar daram akhe nokesh k kheyli shik shode hala baghiasho nemidoonam.
Bache ha cheghadr mishe az zire gach tashkhis dad kbini cheshekl shode????
Khodaiish kheyli raziam az doktoram va bacheha age khastid shoma ham berid karasho bebinid vaghean vojdane kari dare va saporte baade amalesh alie karash ham shayad 5 ta dar sal be tarmim bekesh k in deghate doktor ro neshoon mide.
Man ba ye bacheye 1salo 1 mahe va dorane shir dehi amal kardam va bejoz inke 1 rooz be dokhtaram shir mnadadam moshkeli nadashtam
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوبید؟
1 موردی ھست، اینھمه راجب ورمی ک باعث عدم تقارن سوراخا میگن و اغلبم درست میشه نھایت،
اما راجب 1کم تمایل بینی ب 1سمت چی؟ آیا این 1کم کج دیده شدن بینی ھم ممکنه ورم باشه و درست شه؟موردی دیدین اینطوری؟
از 1طرف برامدگی استخون از اینور این کجی دیگه ھرچیم میخوام آروم باشم نمیذاره که!
Azizam natars man gahblesh be doktoram va doktor bihooshi va tamame personele otagh amal goftam k shir midam va doktor bihooshi goft az daroohaye kam zarar estefade mikonim va 24 shir nade alan ha rooze sevome amalame va rahatam.man karaja amal kardam to kojae???
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
2731
Azizam natars man gahblesh be doktoram va doktor bihooshi va tamame personele otagh amal goftam k shir midam va doktor bihooshi goft az daroohaye kam zarar estefade mikonim va 24 shir nade alan ha rooze sevome amalame va rahatam.man karaja amal kardam to kojae???
Azizam hazinash 2800vali fkr konam ye meghdar takhfif ham mide vali khodaish dr ba savado khoobie va hame tooye karaj mibinam azash tarif mikonan.azizam man chon khalam teknesiane otagh amaleshe vasam khoob kam kard va goft nagam jaii.
elena jan mamnoon azizam hatman boro pashimoon nemishi chon man ta alan koli kar khoob azash didam.
Man har shab va rooz daram be bacham shir midam va faghat bayad havasam be dasttash bashe nakhore too sooratam.
Angel jan doktoram ghabl amal ye barge behem dad k nevesht bood gharine naboodane soorakha ya kaj boodane nok bini ta chand mah tabiie chon varam dar noghate mokhtalef baese na hamahangie bini mishe pas negaran nabashh
رستگار جون ایمیل ندادم پیام دادم .........

زیزیگولو حستو میفهمم چون منم از هر کی که دماغش بد شده میپرسم با کی عمل کردی که خودم نرم پیشش میبینم همون دکتر مورد نظر منه ...

راستی من امروز از یکی که سال پیش عمل کرده و نوک بینیش تیز و ناراضیه پرسیدم گفت دکتر ش.ی
9 اسفند دکتر سجادیان
سلامممممممممممممممممم. می بینم که حالا که من با یحیوی عمل کردم همه ازش بد می گن!!! اون موقع که من می اومدم همه می گفتن دکتر عالیه من دوباره رفتم مطبش و کارهای خوبی ازش دیدمممممممم اومدم تو این سایت همه می گفتن کارهاش عالیه حالا که عمل کردم می بینم همه بد می گن. کار خراب. افتادگی بعد از عمل و هزارتا چیز دیگه!!!! این چه وضعیه آخه؟ به این سایت هم نمی شه اطمینان کرد؟
2706