2733
2734
عنوان

قرص لاغری سرکه ی سیب

18970 بازدید | 8 پست
بچه ها کسی تا حالا قرص لاغری سرکه ی سیب استفاده کرده؟ راضی بودید؟ واقعا اشتها رو کم می کنه و چربی سوزه؟ البته من هم رژیمم هم ورزش می کنم اما می خوام در این مورد هم بدونم. ممنون.
تو یه هفته؟این قرص اسلیم بی ضرر هست؟
من قرص سرکه سیب خریدم دریغ از نیم کیلو.اسمش نیچر فیت بود.62 تومن خریده بودمش.
ونوستات میگن خیلی خوبه.چربی دفع میکنه.خیلی از دور و بریای من میخورن میگن چربی میاد ازشون.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ونوستات چربی غذاهایی رو که میخوری دفع میکنه...چربیهایی که تو بدنته کاری نمیکنه...ضمن اینکه باعث میشه ویتامینهای محلول در چربی هم که تو غذا هست از بدنت دفع بشه...
ولی اون قرص اسلیم کوییک در دراز مدت روی اشتها و چربیهای دور شکم اثر میذاره و هیچ ضرری نداره.توداروخونه میفروشن..
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
بله...گیاهیه...محصول گل داروی اصفهانه...اما اگه فکر کنی با همون خورد و خوراک قبلی ااین قرص رو اضافه کنی همینجوری وزنت کم شه..اینطوری نیست...اما قرص خوبیه..در دراز مدت مخصوصا روی چربی شکمی اثر میذاره و اشتها..
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
2740
اوا جون این قرص لاغری ونوستاتو از کجا میشه تهیه کرد داروخونه هم داره ؟ تو دوران شیر دهی ضرر نداره ؟

توی شیردهی همه قرصای لاغری ممنوع هست

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.