2733
2734

من میخوام اقدام کنم به همراه همسر و پسر دو سالم قصد مهاجرت از طریق ویزای کار رو داریم اما نمی‌دونم چطور و از کجا باید شروع کنم اگه کسی از شما این پروسه رو پشت سر گذاشته یا اینکه وسطای کار هست بیاد راهنماییم کنه اما خواهشا صادقانه باشه راهنماییتون و اگه به طوررجدی تو این پروسه هستین لطفا پیام بزارید ممنونم ازتون دلبرا❤️😘

تا شقایق هست زندگی باید کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با این وکیل های مهاجرت باید حرف بزنی  یا تاپیک که میزنی بگو خانومهای ساکن المان،تاپیک های قبلی ...

هیچ وکیل مهاجرتی معتبری نمیشناسم و اینکه تاپیکهای مهاجرت و خوندم جوابی نگرفتم و چیزی دستم نیومد

ويزاي كار به هرسه تاتون نميدن كه 

بايد اينجا يك كاري بلد باشيد ترجيحا استخدام باشيد بعد اوني كه كارد اره ميتونه درخواست بده وقتش رو تلفني از سفارت بگيريد(البته شايد روشهاي وقت دهي ديگه هم باشه)  احتمالا حدود يك سالو نيم بعد نوبت مصاحبتون ميشه ميريد اگر زبان الماني يا انگليسي خوب داشته باشيد واينجا كار موجه داشته باشيد يكسري مداركم ازتون ميخوان مثلا ترجمه سند- مدارك شغلي و..بهتون حدود چندماه بعدش ويزاي سه ماهه جستجوي كار ميدن 

بعد شخصي كه ويزا گرفته ميره سه ماه دنبال كار ميگرده اگر كاري با درامد فكر كنم 2000 يورو در ماه و قرارداد يكساله پيدا كرد مياد به سفارت ميگه و بهش برمبناي قرارداد اقامت ميدن بعد از يكسال ميتونه در صورت تمديد قرار داد خانوادشم ببره

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
هیچ وکیل مهاجرتی معتبری نمیشناسم و اینکه تاپیکهای مهاجرت و خوندم جوابی نگرفتم و چیزی دستم نیومد

یه موسساتی هستن که  کارهای مهاجرت رو انجام میدم میتونی از طریق تا سرچ کنی و یا بعضی ها هم تو تاپیک ها ازشون اسم بردن وقتی برای اون موسسات خودشون بهت مشاوره انجام میدن و کارها رو انجام میدن باز هم چند باری تاپیک بزن واسه کسانی که ساکن آلمان هستن مثلاً عصری بزن،شرایط شوهرت به نظرم خوبه پیگیر باش

2740
یه موسساتی هستن که  کارهای مهاجرت رو انجام میدم میتونی از طریق تا سرچ کنی و یا بعضی ها هم تو تا ...

اره میدونم که هست اما خواستم کسایی که با اون شرکت‌های کار کردن بیان و از تجربیاتشون بگن

ويزاي كار هيچ ربي به موسسه نداره خودت ميوني اقدام كني اگه مدارك رو داري بزني تو نت مداركش مياد

پولتو درو نريز نخوان بهت بدن نميدن

يكسري ازين شركتا ميان پول ميگريرن برات گردش مالي درست ميكنن كه خود كلاهبرداريه- يا مثلا ميان الكي از يك شركتي برات دعوتنامه كاري جور ميكنن اين خوبه اما خيلي نياز نيست ويزاي كار رو ميدن چون سه ماهه و متاسفانه اكثراونام كه ميرن كار پيدا نميكنن مجبورن برگردن

اگر وضع ماليت خوبه پسرتو مدرسه يام هد تو المان ثبت نام كن فرانسه وكانادا هم ميتوني ثبت نام كني بعد از طريقاون قاضاي ويزا كني منتها فقط بهت ويزا ميدن و اجازه كار نخواهي داشت

اگرم مطمئني ميتوني المان كار پيدا كني يك ويزاي شينگگن از يك كشوري بگير برو المان دنيال كار بگرد اگر طرف اوكي داد بگو برات دعوتنامه بفرسته 

چون پروسه ويزاي كاري خيلي طولانيه

اگرم مطمئني ميتوني المان كار پيدا كني يك ويزاي شينگگن از يك كشوري بگير برو المان دنيال كار بگرد اگر ...

پسرم دو سالشه هنوز به سن مدرسه نرسیده

ویزای شنگن فرقش چیه و چطوری باید اقدام کنم؟

2706