2737
2734
عنوان

دیده نشدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 123508 بازدید | 146 پست
مونا جون قلب نی نی از هفته 5 تشکیل می‌شه ضربانش هم از هفته 6 به بعد قابل رویته ولی صداش شنیده نمی‌شه به این زودی ........... من اولین سونویی که رفتم دکتر گفت 6 هفته و سه روز دارم و قلب نی نی تشکیل شده بود (با سونوی معمولی) ولی این دلیل نمی‌شه که نگران بشی چون تشخیص دقیق سن بارداری تو هفته های پایین سخته شاید دکترت اشتباه کرده باشه و شاید هم تخمک گذاریت دیرتر انجام شده و سن بارداریت پائین تر باشه به هر حال نگران نباش عزیزم چون استرس و نگرانی برا نی نی خیلی بده به نظر منم دو هفته دیگه برای سونوی مجدد بری بهتره حتما تا اون موقع قلبش ضربان داره عزیزم
سلام مونا جان . چرا نگرانی به دلت راه می دی . من هفته 6 و 4 روز سون دادم فقط ساک دیده شد . هفته 8 رفتم قلبش کوچولو دیده شد . توی هفته 8 خود نی نیت 1 سانت . از این کوچولو چه توقعی می شه کرد . فقط خیلی مراقب باش. همین . امید به خدا رو هم از دست نده.
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم گل سعی کن هیچ آمپولی استفاده نکنی تا مطمئن نشدی از چیزی . فقط مجزای اسید فولیک بخوری اگرم تهو داشتی B6 بخور همین .هیچ داروی استفاده نکناگر بهت شیاف پرژسترون داده استفاده کن. آمپولشو نزن.
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست ...
سلام مونا جان.منم مثل تو بودم.نگران نباش.انشا لا.. چیزی نیست.واسه منم تو هفته ی 8 دیده شد و الانم نینیم اینجا خوابیده.همه چیزو بسپار به خدا.تا اون نخواد 1 برگ از درخت نمیفته.فقط توکل کن عزیزم
2728
سلام به همه دوستای خوبم که جوابمو دادید و خوب تا حدودی دلگرم شدم
ببخشید که دیر جواب میدم تو ی این چند روز به کامپیوتر دسترسی نداشتم

فرفری جون من چون یکبار سقط داشتم دکتر برای جلوگیری از سقط مجدد آمپول پروژسترون و هپارین و یه سری قرص مثل آسپرین بچه، استرادیول و پردنیزولون داده که هنوز هم ادامه داره.

سقط قبلیم تو هفته پنج اتفاق افتاد علتش هم نامعلوم بود البته بعدا معلوم شد عفونت مایکوپلاسما داشتم که دکتر گفت شاید بخاطر اون بوده.

خلاصه دوستان خیلی داغونم. امروز باید برم دکتر که بهم بگه قلب تشکیل شده یا نه باید سقط کنم. تو رو خدا برام دعا کنید.
راستی کس دیگه ای نیست که شرایط منو داشته باشه و بعدش همه چی درست شده باشه؟
عزیزم من هم شرایطم عین شما بود یک سقط توی 7 هفتگی و بار دوم که حامله شدم تا هفته 5 قلب تشکیل نشده بود دکترم برام روزی 4 دانه اسید فولیک و شیاف پروژسترون تجویز کرد و یک آمپول هم همون موقع زدم هفته 8 که سونو رفتم قلب تشکیل شده بود به نظرم دکترت رو عوض کن و روزی 4 دانه اسید فولیک بخور اسید فولیک ضرری نداره به تشکیل قلب و سیستم عصبی جنین کمک می کنه انشاء ا... که مشکلت حل بشه
2738
سلام به همه دوستای خوبم
شنبه رفتم دکتر و متاسفانه بعد از سونوگرافی معلوم شد که جنین قلب نداره. دکتر گفت داروهاتو دیگه استفاده نکن خودش دفع میشه ولی امروز بعد از گذشت چهار روز هنوز خبری نیست. خیلی داغون و افسردم. دکتر گفت احتمالا تخمک ناقص بوده. حالا من موندم با یه جنین نصفه نیمه تو دلم و هزار تا فکر و خیال. فکر اینکه آیا منم میتونم بچه دار بشم یا نه. خلاصه بدجور داغونم. برام دعا کنید
راستی شما میدونید سقط چطوریه؟
مونا جان یک نصحیت خواهرانه این یک قسمت منم تو اردیبهشت برام اتفاق افتاد الانم دوباره حامله هستم و 5ماهمه به هیچ عنوان بیمارستان نرو صبروتحمل داشته باش تا خودش سقط شود بعدش هرکسی یک قسمت داره من بلافاصله بعد از 2ماه از سقط حامله شدم آرامش داشته باشه و از همه مهمتر به خدا توکل کن
سلام دوستان خوبم
ده روزه از زمان قطع داروها گذشته ولی هیچ خبری از خونریزی و سقط نیست
به نظرتون طبیعیه؟
میترسم کارم به کورتاژ بکشه

تو رو خدا اگه کسی تجربه ای در این مورد داره راهنماییم کنه
نه دکترت رو عوض کن . و یه سونو در جای دیگه برو . به نظر من باید قلبش تشکیل شده باشه که حتی خونریزی یا لکه بینی نداشتی . در ضمن من قصد ندارم الکی امیدوارت کنم . اما خوب تشکیل نشدن قلب در ماههای اول بلافاصله با خونریزی همراه هست نه بعد از 10 روز هیچ خبری نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
سلام عزیزم منم مشکل شما رو داشتم با دو تا دکتر مشورت کردم خانم دکتر لالویی و دکتر عارفی هر دو یه نظر داشتند و اینکه قلب جنین در هفته شش باید با سونوی واژینال قابل رویت باشه و چون دیده نشد خانم دکتر لالویی به من 8 قرص دادند که با مصرف اولین قرص لکه بینی و خونریزی شبیه پریود شروع شد و بعد از دو روز همه چی دفع شد خونریزی هم بعد از 5 روز تموم شد سونو هم رفتم گفت همه چی دفع شده. اگه خواستی شماره دکتر لالویی رو بهت میدم.
سلام دوستان خوبم ممنون از راهنماییتون
راستش دکترم دکتر پاکروش هستش که خیلی دکتر باتجربه ای. شنبه وقت دارم تا ببینم خدا چی میخواد.

یعنی میشه شنبه برم دکتر و بهم بگه نینیت صحیح و سالمه؟
عروسک نذر کن برای حضرت رقیه
من برات دعا می کنم هرچی خیرت هست پیش بیاد . اصرار نکن فقط به خدا توکل کن عزیزم . تازشم اگر نشد دو ماه دیگه از قبلش هم برو زیر نظر دکتر . خدا خیلی بزرگه عزیزم
2706