2733
2739
عنوان

دیده نشدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 123455 بازدید | 146 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم ببخشيد  شما بارداريتون موفق بود؟

منم عین شرایط شماهام

به حساب ۸ هفته رفتم سونو گفت ۶ هفته و ساک خالیه با واژینالم هیچی ندید، ۷ هفته شد خونریزی داشتم گفتن برو سونو که اگه قلب باشه درمان کنی که بازم ندیدش، دکتر گفت سقط نمیتونم دستور بدم چون ساک رشد کرده به همون میزان، حالا موندم که ۸ هفته برم سونو اگه قلب نبود نامه سقط داده که برم اورژانس بیمارستان.

یه حالیم اصن نمیدونم چکار کنم

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
2728
سلام هستين ؟چيشد در نهايت جنينتون موند ؟

نه رفتم بیمارستانبا دارو سقط شد کلا حنین در ساک نبود

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
 نه رفتم بیمارستانبا دارو سقط شد کلا حنین در ساک نبود

منم ديشب دو ساعت درد كشيدم يه رع آخر خيلي سخت بود خودش دفع شد 

ميشه سوال بپرسم خونريزي تا كي ادامه داره من درد ندارم فقط كمتر از پريودي خون ميبينم ؟شما چند وقت بعدش دوباره اقدام كردين ؟ممنون ميشم جواب سوالامو بدين

منم ديشب دو ساعت درد كشيدم يه رع آخر خيلي سخت بود خودش دفع شد  ميشه سوال بپرسم خونريزي تا كي ا ...

من عین پریود ۵ روز خونریزی داشتم تا روز نهم یکم لک داشتم بعدش کامل خوب شد. دوماه گذشت اقدام کردم که تو تایم پریودم خود به خود سقط شد البته الان ظاهرا کرونا گرفتم نمیدونم واسه اون بود که سقط شد یا نه ولی یه سه ماهی صبر کن بعد اقدام کن.

معمولا سونو تو هفته 7 برای اینه که ببین قلب جنین چطوریه وضعیتش. ولی عزیزم اگر هم مجبور به سقط هستی دیگه چیزی بوده که از اراده تو خارجه و همیشه اتفاقات به میل و خواسته ما نیست. نا امید نشو  

یه مطلب هم سرچ کردم در مورد تشکیل نشدن قلب جنین در سونوگرافی شاید به درد کسی خورد.

2740

سلام دوستان من رفتم سونو میگه سقط خودبخودی شده ولی فتال پل و ساک حاملگی هست اخه مگه امکانش هست اینجوری گفتم شایدزوداومدم برای قلب گفته نه قلب بایدتاالانذتشکیل میشده من هفته هفت ودوروزم

لي لي جان ممنون از پاسخي كه دادي امروز درست يك هفته از سونوي قبلي م ميگذره دريق از يك لكه بيني شنبه ...

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته از تاپیک گذشته من درست مثل شما هستم دوقلو باردارم  و هفته ۸و۲ روز گفت خوب رشد داشتن ولی ضربان ندارن میخواستم بدونم اگر یادتون بیاد سقط شد؟