2733
2734
عنوان

لرزش دست و پای نوزاد 4ماهه

523 بازدید | 10 پست

سلام . پسرم 4 ماه و 20 روز هست . از 4 ماه و 6 روز هر دو سه روز یک بار در هنگام شیرخوردن پای راستش در حدود 6 ثانیه می لرزید.بعد از یک هفته روزی یک بار در حدود 15 یا 20 ثانیه در هنگام شیر خوردن یا در حالت خواب و بیداری بعد از شیر خوردن می لرزید. 2 روز به این منوال بود . روز سوم و چهارم زمان لرزش 40 ثانیه شد و در آخر پاش تیک میزد . نوار مغز گرفتم سالم بود . حالا بعد از یک هفته که لرزش نداشته دیشب اول دست راستش شروع به لرزش کرد و بعد پای راستش و دقیق نمی دونم شاید کل بدنش . دکتر میگه کمبود کلسیم و قند هم نیست . می خواستم ببینم کسی با چنین موردی و با این شدت روبرو شده و بعد این لرزشها  خودش خوب شده باشه 

عاقبت در یک شب از شبهای زود کودک من پا به دنیا می نهد .آن زمان بر من خدای مهربان .نام شورانگیز مادر می نهد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره من پسر ابجیم  بود خودش خوب شد چیز خاصی نیست نگران نباش

با همین شدت وآیا شده تمام بدنش هم بلرزه . چند وقت بعد خوب شد عزیزم

عاقبت در یک شب از شبهای زود کودک من پا به دنیا می نهد .آن زمان بر من خدای مهربان .نام شورانگیز مادر می نهد .

خانوما اگه کس دیگه هم با همین مورد روبرو شده و بچش خوب شده لطفا بگه آخه من خیلیییی نگرانم

2740

به نظر من ببرش متخصث اعصاب،ممکنه خدای نکرده تشنج باشه،چون مدت زمانش بیشتر شده،بعضی تشنج ها خوش خیم هستند و هیچ اثری بر مغز ندارند و نوار مغز سالمه ولی باید از تشنج دوباره پیشگیری بشه

با همین شدت وآیا شده تمام بدنش هم بلرزه . چند وقت بعد خوب شد عزیزم

سلام عزیزم پسر من ۸ ماهش تموم شده از حدود پنج ماهگی اولای خوابیدن ودر حالت شیرخوردن دست و پاش شروع میکرد به لرزیدن ومن از بس میترسیدم تا سینه رو از دهنش بیرون میکردم قطع میشد وانگار نه انگار که لرزش داشته و الان یک ماهی هست که لرزش نداشته و قطع شده ولی بازم از بس میترسم حس میکنم که یه لرز ریز توی دست و پاش داره موقع خواب کودک شما خوب شد ؟ بردم پیش متخصص گفت از کم خونی هم میشه و گفت چیز مهمی نیست و خودش رفع میشه پسرم خیلی زود نشست و الانم سینه خیز میره و تلاش میکنه برای بلند شدن ولی صدایی مثل ب ب و ماما و بابا چیزی نمیگه واین نگرانم کرده وگرنه همه چیزش خداروشکر خوبه ممنون میشم جوابمو بدهید