2737
2734
پسر

انشالله سلامت باشه🥺😍

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ممنونم گلی💋

🥺😍💜

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
عزیزمممم😍💜

شما تعبیر خواب بلدید اگر آره لطفا بگید خوابمو بهتون بگم

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
🥺😍💜

عزیزم این خوابو دیدم

این خواب برای یک هفته پیش اینجوریاست خواب دیدم حلقه ازدواجم رو توی طلا فروشی میخوام بفروشم خیلیییی ناراحت هستم در همین حین یک حلقه هم در دست راستمه بعدش اونو به طلا فروش میدم و حلقه ازدواجم رو پس میگیرم وقتی میام خونه درجا شوهر عمم ی حلقه دقیقا شبیه همون رو ولی خیلی زیباترش رو برام خرید و آورد بهم داد اولش اندازم نبود بعدش ی چسب کنارش بود اونو چیدم و انگشتر اندازم شد و دقیقا روی همون دستم و روی همون انگشتم پوشیدمش و روی انگشتر ی پروانه بود با الماس های ریز و قشنگ خیلی خیلی خیلی خوشحال بودم و از خوشحالی داشتم گریه میکردم چون هم حلقه ازدواجم رو داشتم هم حلقه خیلی خوشگل دیگه توی دست راستم تعبیرش چیه؟

دوباره دیشب هم این خواب رو دیدم از قبلش بگم خیلی خیلی خیلی خیلی معذرت میخوام اگه حالتون بد میشه خواب دیدم میرم روی روشویی و مخاط بینیم همینجوری از دماغم در میاد هرچی میکشم تموم نمیشه غلیظ بود و خیلی زیاد بود تروخدا ببخشید اگر حالتون رو بد کردم دیگه نمیدونستم چجوری بفهمم تعبیرش چیه معذرت میخوام لطفا ببخشید 😔

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2740
عزیزم این خوابو دیدم  این خواب برای یک هفته پیش اینجوریاست خواب دیدم حلقه ازدواجم رو توی طل ...

سلام عزیزم هر دوتا خوابتون هم تعبیرش خوبه 

برکت زندگی تون زیاد میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم هر دوتا خوابتون هم تعبیرش خوبه  برکت زندگی تون زیاد میشه

مرسی خیلی ممنونم🥺

سلام عزیزم هر دوتا خوابتون هم تعبیرش خوبه  برکت زندگی تون زیاد میشه

یک موقع امکان داره به بارداری ربطی داشته باشه

یک موقع امکان داره به بارداری ربطی داشته باشه

اره معمولا خواب انگشتر به بارداری ربط داره انشاالله به زودی دامنتون سبز بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40