2737
2734
عنوان

عفونت قارجی ....کمک کنید اطفا

24035 بازدید | 57 پست
سه هفته پیش بو رفتم دکتر گفت عفونت داذی دارو داد اما خوب نشدم دوباره رفتم گفت عفونت قارچی داری دارو داد ولی بازم خوب نشدم ...دوتا دکتر متفاوتم رفتم.....
خواهش می کنم کمکم کنید اگر اطلاعات دارید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
قبل وبعد نزدیکی یک پیمانه سرکه سفید رو تو یه کاسه بزرگ آب بریز خودتو بشور.
شوهرت هم استفاده کنه نتیجش بهتره.

اگه هم مجردی اوایل یکروز در میان استفاده کن . خوب که شدی هفته ای یکبار.
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند.
اگه پیدا کردین ژل شستشوی درمانی یوری ایج استفاده کنین که پ هاش اون 8 . عالیییییییییییییییییییییییییییه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
البته تو شهر ما که دیگه اصلا پیدا نمیشه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2738
این رو استفاده کن خیلی خوبه اگه خیلی میخاره پماد تریامسینولون ان ان بطور موقت خارش رو کنترل میکنه
عزیزم عفونت ادراری هر انتی بیوتیکی براش جواب نمیده من الان یه انتی بیوتیک دارم استفاده میکنم 14 تاشو باید بخورم خیلی مقویه و تاثیرشم خوبه
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
ناگفته نمونه من یک بار از نخود زنان که از عطاری گرفتم استفاده کردم نتونستم تحملش کنم بعد دو روز رفتم دکتر درش آورد اما بعد از چند رو ز بعد از یک زناشویی دردناک یه چیز سفید مثل پوسته تخم مرغ پخته به اندازه کف دست به شوشو چسبید.خیلی وحشت کردم.دکتر گفت کل قبارچت اومده.
نهال من نمیتونم داخل شممممممممممممممممممممم. پرت شدم بیرون
2706