2752
2734
عنوان

عفونت قارجی ....کمک کنید اطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 24039 بازدید | 57 پست
سلام نگی جونم خوبییییییییییییییییییی الان سراغتو گرفتم جیگررررررررررررررر
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهههههههههههههههههههههههههههههههال گریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2731
سیپروفلوکساسین 500

14 تا یا 20 تاشو بگیرید هر 12 ساعت بخورید

این دکتر من خیلی تو کارش وارده و اون گفت هر اتنی بیوتیکی برا عفونت ادراری جواب نمیده
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
نگی خارج شو دوباره وارد شو ببین نمیشهههههههههههههه گریهههههههههههههههههه
مهریما جون میگم که هر اتنی بیوتیکی جوابگو نیست عزیزم

از ژل شستشوی بانوانم استفاده کنید خیلی خوبه ...لباس زیرتونم حتما نخی باشه و زود زود عوض کنید ....برا نزدیکی هم هم خودتون اون قسمت رو با ژل شستشو بشورید هم همسرتون خودشون را بشورن بعد نزدیکی کنید
من نمیدونم کار خوبی کردم یا نه.پیشنهاد نمیکنم.خود دانید.آخه دکتر بیمارستان صارم خیلی دعوام کرد اما قارچمو آورد.نخود زنان عطاری داره. سه تا گرفتم.باید سه تا میبود .یک شب در میان.شب اول گذاشتم دیدم بدنم کاملا جمع شد.فکر کردم دختر شدم دوباره.دردی نداشتم فقط میترسیدم.ذره ذره هم از اون پوسته ها میومد.بعد رفتم دکتر درش آورد از بدنم.کلی دعوا کرد اما بعد چود روز قارچم اومد.