2733
2734
سلام دوستان عزیزم.ممنون که اومدین.عید نامزدی خواهر شوهرمه.ما از شهرستان باید بریم تهران.مادر شوهرم از الان زنگ زده به گوشی همسرم که عید باید بیای و تو برادر بزرگتری،زشته نباشی.برادر شوهرم هم بعد از 15 سال برای اولین بار داره عید میاد ایران که توی مراسم خواهرش هم باشه.این خواهر شوهرم با من خیلی سرد برخورد میکنه و من چند ساله که عروسشون هستم دو کلمه به زور با من حرف زده و از من 6 سال کوچکتره.کلا همشون به من زنگ نمیزنن.فقط به موبایل همسرم میزنن.و توی این چند سال من هر بار که رفتم بعد از چند سال الکی فقط ما رو برا پز دادن جلو فامیل میخوان و خیلی معمولی باهام برخورد کردن.بچه ها تا حالا هیچی کمک شوهرم از لحاظ مالی نکردن.همش خانواده خودم.و اونا میگن نداریم.در صورتیکه همش در حال اروپا رفتن هستن.حالا من حساب کردم با پول بلیطامون و کادو و لباس برای خودم و همسرم 3/5میلیون خرجمون میشه.من تا حالا ماه عسل نرفتم.چرا باید اینقد پول خرج کنم و برم تو خونه بشینم و اونجور هم که دلم میخواد تحویلم نگیرن.الان عید که میگن بیاین،خونشون پر از مهمونه که اونها هم دو هفته عید رو میمونن.من از شلوغی بدم میاد،مثلا شب باید همه توی سالنشون بخوابن،خودشون خیلی راحتن.و من اونجا واقعا احساس تنهایی و غریبی میکنم.اصلا دلم نمیخواد برم.همسرم هم وقتی بهش گفتم باید اینهمه خرج کنیم گفت حالا کو تا عید،گفتم خوب مامانت از حالا برنامه ریزی کرده،گفت اون دعوت کرده،ما که برنامه نریختیم،همسرم که خوبه ولی از خانوادش متنفرم.نمیدونم چیکار کنم.به همسرم بگم خودش تنها بره؟ممنون میشم باهام صحبت کنید.
هیچ وقت همسرتو جایی تنها نفرست. اصلا نزار خودشم حرفشو بزنه. یک بار که تنها بره عادت میکنه. بزار همیشه بدونه همه جا با همید. اگر ناراضی هستی یجور برنامه بچین که هر دو نرید یا برید و زود برگردید. اما به تنها بودن عادتش نده.مثلا یه سفر بچینید که فقط 2-1 روز پیش اونا باشیذ و از اونجا برید سفر . یه بهانه دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب اگه همسرت اصراری برای رفتن نداره چرا نگرانی از الان بهش بگو اگه قراره بریم مسافرت منو ببر یه جایی که بهم خوش بگذره نه جایی که اعصابم داغون شه
تارا :::::::::: مهرسا ( مثل خورشید ) ::::::::::29 فروردین :::::::::: رشت

Lilypie Premature Baby tickers

2740
می می جان همه مثل شما فکر نمیکنن. مثلا من غیر از مادر شوهرم و یکی از خواهر شوهرام که معرف بود تا روز محضر هیچکدومشون رو ندیده بودم.همشون هم تو یه آپارتمانن!!!روز محضر برادرشو دیدم. بله برون نیومد داداشش. بعدا گفت جشن عروسی دوست خانممه!!!