2733
2734
عنوان

چطوری بعضی ها انقدر خوشبختن؟

171 بازدید | 15 پست

بعضی ها رو می‌بینم تفریحشون رو دارن، محبت خانواده رو دارن ، از بچگی تو یه شرایط مطلوب بزرگ میشن، چه از نظر مالی و چه اجتماعی اوضاعشون خوبه ، سازشون کوکه ، به موقع میرم دانشگاه ، به موقع کار پیدا میکنن ، به موقع ازدواج میکنن اونم عاشقانه و پر از حال خوب ، خدا زیادش کنه ما که بخیل نیستیم ولی آخه چطوری؟ خیلی ذهنم مشغوله و خیلی حال روحیم خرابه ، درس دارم و اصلاً نمی‌تونم برم سمتش از بس حالم بده 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

درساتو بخون💚 اونا بختشون بلنده

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستاره ی بختشون خوبه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

از بیرون زندگی من اینجوریه ولی از داخل خیلی له شدن خیلی جنگیدم خیلی فشار هارو پذیرفتم که دوستانم یک ذره شم قبول نمیکنن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
چون اونا از گل مرغوب خلق شدن  امثال ما از ضایعاتشون

هعیییی💔

واقعاً دلم گرفته حتی به اونایی که میگن کاش بر می‌گشتیم به بچگیمون الانمون بده هم حسودیم میشه چون اونا حداقل بچگی درست و درمون داشتن ، من بچگیمم کابوس بود

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
2740

ایم آدما بشدت حریص آن

دیدم اطرافم 

که دقیقا همه چیز تمام هستن 

و راهشون هم اینه که به هیچی قانع نیستن 

طرف با مثلا ۱۰۰ گرم طلایی که خودش داره حسودی ۵ گرم طلای تو رو داره

خودش شوهر با روابط اجتماعی بالا و پرسیژ خوب و پولدار داره 

حسودی به شوهر ندار و ساده تو می کنه و تو مهمونی هایی که میدونه همه هستن حسابی به خودش میرسه تا توجه مردای بقیه رو جذب کنه

و موفق هم میشه دیکه کیه که بدش بیاد یه زن ببینه با هزار رنگ داره میچرخه و عشوه میاد دهنشو مث چی باز می کنه

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
درساتو بخون💚 اونا بختشون بلنده

چه فایده😔

من که هرجوری فکر می‌کنم به زندگیم قلبم بیشتر میگیره پیش هرکسی هم میگی ، میگه آی فلانی رو ببین از تو بدتره ، بابا حیوون نیستم که می‌دونم ، ولی خب درد هرکس واسه خودش درده دیگه 

ایم آدما بشدت حریص آن دیدم اطرافم  که دقیقا همه چیز تمام هستن  و راهشون هم اینه که به ه ...

😔💔

چه فایده😔 من که هرجوری فکر می‌کنم به زندگیم قلبم بیشتر میگیره پیش هرکسی هم میگی ، میگه آی فلانی رو ...

منم  واقعاگرفتارم

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
2706